- Leondo.nl
- Vlonderplanken
-
Vlonderplanken accessoires
- Onderconstructies voor composiet vlonderplanken
- Montage accessoires voor composiet vlonderplanken
- Randafwerking voor composiet vlonderplanken
- Metalen onderconstructies
- Onderconstructies voor houten vlonderplanken
- Montage accessoires voor houten vlonderplanken
- Montage accessoires voor vlonderplaten
- Verzorgingsproducten voor vlonderplanken
- Vlonderplanken verven
- Vlonder verlichting
-
Montage accessoires voor composiet vlonderplanken
Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7021201
24-pack terraspads onderlaag
b x d x h: 90 x 90 x 3 mm, 24 stuks, zwart
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Terraspads 3 mm Ideaal als onderlaag voor terrashout Materiaal: speciaal rubbergranulaat...meer
Terraspads 3 mm
Ideaal als onderlaag voor terrashout
- Materiaal: speciaal rubbergranulaat
- Als compensatie van kleine ongelijkheden
- Geen "rammelende" terrasplanken
Specificaties
| Fabrikant: | HPFloor |
| Lengte (mm): | 90 mm |
| Breedte (mm): | 90 mm |
| Dikte (mm): | 3 mm |
| Materiaal: | Rubbergranulaat |
| Kleur: | Zwart |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "24-pack terraspads onderlaag"
Beoordeling schrijven
-49% korting
Diep gestructureerde houtnerf structuur
Inhoud
2.5 m
(€ 27,25 / stuk)
€ 27,25
adviesprijs
€ 29,75
Laatst bekeken