Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121367
Geïmpregneerde speeltoren en speelhuisje op palen "Sunshine"
B x D x H: 491 x 363 x 314 cm, incl. dubbele schommel en klimwand, incl. Toybox en speelaccessoires
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Geïmpregneerd houten speeltoren met speelhuisje op palen Sunshine Speeltoren met speelhuisje,...meer
Geïmpregneerd houten speeltoren met speelhuisje op palen Sunshine
Speeltoren met speelhuisje, dubbele schommel, klimwand, Toybox en zandbak
- Speeltoren en speelhuisje in één
Deze speeltoren is ideaal buitenspeelgoed en combineert een stoer speeltoestel met een knus speelhuisje. Het grote, deels overdekte platform is bereikbaar via een ladder met leuning aan de ene kant en een klimwand met klimgrepen aan de andere kant. Het 145 cm hoge platform kan optioneel worden uitgebreid met een glijbaan (niet in de levering inbegrepen). Op het platform staat een overdekt speelhuisje met een houten deur en een raamopening, perfect voor fantasierijke spelletjes in de buitenlucht. - Incl. zandbak & Toybox
Onder het platform bevindt zich een ruime zandbak en een Toybox. Daarin kunnen kinderen hun speelgoed opbergen, maar ze kunnen de Toybox ook gebruiken als verstopplek of als tafeltje tijdens het spelen. - Incl. dubbele schommel
De dubbele schommel is uitgerust met een sterke schommelbalk (2 x 7 x 7 cm dik) en twee rode schommelzitjes, zodat kinderen samen kunnen schommelen. - Incl. veiligheidspakket
De 6 benodigde grondankers voor de verankering van de speeltoren in de grond evenals 4 handgrepen zijn al in de levering inbegrepen. Rondom is het speelhuisje op palen voorzien van een balustrade van 60 cm hoog. De houten ladder met verzonken treden wordt inclusief leuning geleverd en zorgt voor een veilige opgang. Daarnaast wordt het speelhuisje geleverd met afdekkapjes voor de schroefverbindingen. - Incl. accessoires
De speeltoren wordt geleverd met een piraten-stuurwiel, een telescoop en een periscoop, voor extra spannende avonturen. - VoorbehandeldDe basisconstructie van de speeltoren is bijzonder weerbestendig. De massieve palen van 7 x 7 cm van robuust naaldhout zijn geïmpregneerd. Het speelhuisje is door het speciale houtbeschermingsprocedé van drukimpregnering, waarbij een zout-wateroplossing (chroomvrij, milieuvriendelijk en onschadelijk) diep in het hout wordt geperst, voor vele jaren beschermd tegen houtrot en houtaantastende schimmels. Het speelhuisje heeft daardoor geen extra beschermende verflaag nodig. Het impregneerzout beschermt de houtcellen en daarna kan het water weer uit het hout ontsnappen. Afhankelijk van de weersomstandigheden kan dit droogproces sneller of langzamer verlopen. Om het natuurlijke vergrijzen door het weer tegen te gaan kun je je speelhuisje – maar pas na volledige droging – naar eigen smaak in kleur afwerken. Wij raden hiervoor een dekkende, dampopen houtbeschermingsbeits aan. Meer informatie over de drukimpregnering vind je in het "infoblad drukimpregnering" in onze downloadsectie.
- Eenvoudige en snelle montage
De meegeleverde montagehandleiding is duidelijk en maakt een snelle, eenvoudige montage van het houten klimtoestel mogelijk. - Individueel uit te breiden
Let op ons ruime assortiment accessoires en breid je speeltoren bijvoorbeeld uit met een glijbaan, een brievenbus of een babyschommelzitje. Ook een decoratieve dakbedekking met dakshingles of zelfklevende dakbaan geeft het nieuwe speeltoestel van je kinderen een nog mooiere uitstraling en je maakt er eenvoudig een compleet speeltoestel met glijbaan van.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 314 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Serie: | Sunshine |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 145 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 8 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (inclusief) |
| Kleur: | Groen / bruin |
| Paaldikte schommel (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Geïmpregneerde speeltoren en speelhuisje op palen "Sunshine""
Beoordeling schrijven
-27% korting
-21% korting
-21% korting
-26% korting
Laatst bekeken