Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7110864
Paal alu solid zilvergrijs
70 x 70 mm, 190 cm lang, voor pluggen, voor plug-in privacybeschermend insteekhek solid, incl. paalkap
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Aluminium insteekschuttingpaal voor pluggen zilvergrijs incl. paalkap Snelle montage Voor...meer
Aluminium insteekschuttingpaal voor pluggen zilvergrijs incl. paalkap
- Snelle montage
- Voor pluggen
- Aluminium uitvoering zorgt voor een lange levensduur
Specificaties
| Lengte (cm): | 190 cm |
| Breedte (cm): | 7 cm |
| Fabrikant: | GroJa |
| Kleur: | Zilver grijs |
| Dikte (mm): | 70 mm |
| Materiaal: | BPC |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 1,9 m |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | GroJa |
| Fabrikant | GROEN & JANSSEN GmbH |
| Postadres | Gewerbestrasse 16, 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil, Deutschland |
| E-mailadres | info@groja.de |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Paal alu solid zilvergrijs"
Beoordeling schrijven
-48% korting
-30% korting
Laatst bekeken