Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
-20% korting
Artikelnummer L7110365
Paal WPC Oslo lichtgrijs voor betonnering tweekleurig met metalen kern
Inclusief kap, 70 x 70 mm, 240 cm lang, Voor prefab schutting Oslo
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Paal WPC Oslo lichtgrijs voor betonnering tweekleurig met metalen kern Het materiaal gemaakt...meer
Paal WPC Oslo lichtgrijs voor betonnering tweekleurig met metalen kern
Het materiaal gemaakt van houtvezels en kunststof zorgt voor een extreem lange duurzaamheid.
- Hoogwaardig
WPC is onderhoudsvriendelijk en duurzaam. - Bijzonder stabiel met metalen kern
De paal van 7 x 7 cm kan in de grond worden gebetonneerd. - Duurzaam
Het materiaal is duurzaam en bestand tegen UV-straling, weersinvloeden, schimmels en ongedierte.
Onderhoud
Ook WPC-schuttingen kunnen vergrijzen of verkleuren door weersinvloeden en UV-straling. Met een gepigmenteerd onderhouds- of beschermingsmiddel kan de kleurkwaliteit van de WPC-schutting worden behouden en tegen vergrijzing worden beschermd. Watervlekken of vuilvlekken kunnen worden veroorzaakt door lignine, een natuurlijk ingrediënt in hout. Omdat WPC/BPC altijd hout bevat, kan lignine worden blootgesteld aan regenwater. In de regel verdwijnen deze lignine sporen door UV-straling in het zonlicht of worden ze weggespoeld met de regen.
Specificaties
| Lengte (cm): | 240 cm |
| Breedte (cm): | 7 cm |
| Fabrikant: | GroJa |
| Kleur: | Lichtgrijs |
| Dikte (mm): | 70 mm |
| Materiaal: | WPC |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | GroJa |
| Fabrikant | GROEN & JANSSEN GmbH |
| Postadres | Gewerbestrasse 16, 26624 Südbrookmerland OT Georgsheil, Deutschland |
| E-mailadres | info@groja.de |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Paal WPC Oslo lichtgrijs voor betonnering tweekleurig met metalen kern"
Beoordeling schrijven
-30% korting
Uitverkoop
-50% korting
-34% korting
Inhoud
2.9 m
(€ 10,70 / stuk)
€ 10,70
adviesprijs
€ 16,21
-62% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 21,90
adviesprijs
€ 57,90
Laatst bekeken