- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Classic eiken rustiek 3060 landhuisdeel
13 mm dik, naturel geolied, 4-zijdige vellingkant, 3-laags opgebouwd
Pakketprijs (3.663 m²):€ 124,18 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Parket PARADOR "Classic 3060"
- Zonder compromis in kwaliteit, klassiek in design: parket Classic 3060 is ideaal voor wie duidelijke waarden en een tijdloze stijl belangrijk vindt
- Zwellingwerende lamellen en rondom geïmpregneerde toplaag met natuurlijke wassen zorgen voor uitstekende bescherming van de plankranden tegen vocht
- Natuurlijk geoliede plus-variant of gelakte oppervlakteafwerking
- Selecties: rustiek, natur, living of select
- Onbewerkt vlak, geborsteld of met soft structuur
- Geschikt voor warmwater-vloerverwarming
- Het gepatenteerde Automatic-Click® kliksysteem zorgt voor een eenvoudige installatie en een altijd perfect gelegd resultaat
- Afhankelijk van het design met rondom 4-zijdige mini-velling of zonder groef
- Toplaag van hoogwaardige 3,6 mm massief hout
- Duurzame middenlaag van vuren-spar
- Met contrafineerlaag
- Extra lange plank
Optiek
De karakteristieke eikenhoutnerf van dit decor straalt tijdloze elegantie en een warme, gezellige sfeer uit.
Technische details
Met de Automatic-Click klikverbinding kan deze vloer probleemloos zwevend worden gelegd.
3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middenlaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Dankzij de symmetrische opbouw blijft de vloer maatvast, ook bij bijvoorbeeld een hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt meestal zwevend gelegd met een kliksysteem, maar kan in principe ook volledig worden verlijmd.
Onderhoudsvriendelijk en robuust – de sterke edelhouten slijtlaag van 3,5 mm zorgt voor langdurig woonplezier.
Dit artikel is niet geschikt voor vochtige ruimtes en mag daarom niet in keukens en badkamers worden gelegd. Leggen boven een warmwater-vloerverwarming is daarentegen geen probleem.
PARADOR - kwaliteit met systeem
PARADOR is een toonaangevende fabrikant van aantrekkelijke laminaat-, parket- en massief houten vloeren, geproduceerd met een maximaal niveau aan kwaliteit en precisie. PARADOR staat voor een ruime keuze, duurzame productie, uitstekend design en doordachte functionaliteit van alle producten. Klikverbindingen maken een eenvoudige installatie mogelijk, verwerkings- en afwerkingstechnieken zorgen voor duurzaamheid en hoge slijtvastheid. Kwaliteit met systeem – een Anspruch die u bij elke stap ervaart.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketdelen met halflange planken
Parketvloeren kunnen halflange planken bevatten. Een pak parket met halflange planken bevat delen in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal gaat het slechts om één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de afmetingen door de fabrikant worden vastgelegd, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengte van de planken. Parketdelen met halflange planken zijn geschikt voor zowel een vrije als een regelmatige legwijze, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudstip voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na de installatie echter een eerste nabehandeling plaatsvinden. Hiervoor moet beslist een kleurmatig passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt voor een vuilafstotend oppervlak, waardoor de geoliede vloer langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig met regelmatige tussenpozen worden herhaald. Met elke oliebeurt worden de kleuren van de vloer dieper en voller.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 18,50 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Rustiek |
| Sortering: | Wild |
| Fabrikant: | PARADOR |
| Serie: | Classic 3060 |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Automatic-Click-System |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 3,6 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 st. per verpakking, komt overeen met 3,663 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | PARADOR |
| Fabrikant | Parador GmbH |
| Postadres | Millenkamp 7 – 8, 48653 Coesfeld |
| E-mailadres | info@parador.de |
| URL naar contactformulier | https://parador.de/contact |