- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken rustiek landhuisdeel, handgeschraapt
1900 x 189 x 14 mm, natuur-geolied/geschaafd, kliksysteem
Pakketprijs (2.873 m²):€ 131,87 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Vergelijkbaar Artikel
Parket BASICfloor eiken landhuisdeel
Handgehobelde oppervlakte
Een handgehobelde parketvloer voldoet zelfs aan de hoogste eisen – elke plank wordt met de hand geproduceerd – plank voor plank. Daardoor onderscheidt de vloer zich door een unieke structuur.
De bewerking van een licht golvende oppervlakte zorgt voor een perfect gevoel onder blote voeten en creëert vooral bij invallend licht een werkelijk exclusieve, unieke ruimtelijke beleving.
Optiek
Deze eikenvloer overtuigt door zijn klassieke en elegante uitstraling en past prachtig bij zowel moderne als traditionele interieurstijlen. Daarbij imponeren deze luxe planken niet alleen visueel. Een vloer van eiken past zich flexibel aan droge lucht en een hogere luchtvochtigheid aan.
Landhuisdelen hebben met hun éénstrooksoptiek een natuurlijke en rustieke look, die elke ruimte een gezellige sfeer geeft. De rondom vier zijden lopende V-groef structureert het legbeeld en zorgt voor een gelijkmatig patroon. Natuurlijke oliën, diep in het oppervlak van het hout doorgedrongen, beschermen tegen vocht en maken de vloer onderhoudsvriendelijk. Onthaald van zachtere houtlagen vormt het harde, stabiele kernhout van de plank een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal en levendig ogend oppervlak.
Technische details
De totale dikte van dit edel-parket bedraagt 14 mm. Met behulp van de klikverbinding kan de vloer probleemloos zwevend worden geïnstalleerd.
3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Het heeft een symmetrische opbouw en daarmee een optimale maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld een hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met behulp van een kliksysteem zwevend geïnstalleerd. In principe kan dit type parket echter ook volledig worden verlijmd.
De bovenste laag van het parket wordt gevormd door de onderhoudsvriendelijke en 3 mm dikke eiken toplaag.
BASICfloor - gewoon vloer
Het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met zijn robuuste en belastbare vloeren. Het merk biedt op dit gebied jarenlange ervaring: een overtuigende slijtvastheid en vormstabiele duurzaamheid van de materialen, waar u lang plezier van heeft. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje: de focus ligt volledig op de vloer.
Het parket is handgehobeld. Het kenmerkt zich door zijn in de lengterichting golvende, rustieke en optisch verouderde oppervlakte, waarvoor speciale schaaf- en schuurwerktuigen zorgen. Door het handschaven worden natuurlijke oneffenheden zoals knoesten extra benadrukt, wat leidt tot een unieke, voelbare textuur. Deze geeft ruimtes karakter en zorgt voor een warm, sfeervol interieur in het hele huis.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pak. De verschillende plankafmetingen ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in een wild verband als in een regelmatig legpatroon, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudsinstructie voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn na het leggen direct beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na de installatie echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een kleurmatig passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor nog langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig regelmatig worden herhaald. Met elke oliën worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 190 cm |
| Breedte (cm): | 18,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geschaafd |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Rustiek |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | Timefloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Kliksysteem |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,873 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |