- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken wild landhuisdeel
1860 x 148 x 14 mm, natuur-geolied, klikverbinding
Pakketprijs (2.202 m²):€ 63,64 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Parket BASICfloor LHD landhuisdeel
- 3-laags parket: slijtlaag, massieve houten tussenlaag, contralaag
- Zwevende installatie met Uniclic-kliksysteem
- Geschikt voor vakkundige zwevende installatie
- Geschikt voor warmwater-vloerverwarming
Optiek
Kenmerkend voor het eikenhout dat voor deze plank is gebruikt, zijn de jaarringen en de kleinere of grotere opgevulde noesten, die in jouw interieur zorgen voor een unieke, individuele uitstraling. Door zijn hardheid en de fraaie nerftekening is een eiken houten vloer al jarenlang de favoriete vloer van veel Europeanen.
De landhuisdeel met rustieke uitstraling benadrukt met zijn 1-strook-look het traditionele karakter van een echte houten vloer. Planken met velling aan de lange zijde versterken de optische diepte van een ruimte en geven zo een ruimtelijker gevoel. Dankzij de levendige sortering en nerftekening is geen plank hetzelfde; elke plank is uniek in tekening en kleurnuances. Natuurlijke oliën, diep in het houtoppervlak doorgedrongen, beschermen tegen vocht en maken de vloer gemakkelijk in onderhoud. Het geborstelde houten oppervlak van deze planken zorgt voor een duidelijk voelbare, natuurlijke structuur en uitstraling.
Technische details
De totale plankdikte van het parket bedraagt 14 mm. De Uniclic-kliksysteem verbinding zorgt voor een snelle en eenvoudig te hanteren zwevende installatie.
3-laags parket bestaat uit een edelhout-slijtlaag, een tussenlaag van MDF, HDF of hout (bijv. populier of vuren) en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Dankzij de symmetrische opbouw heeft dit parket een zeer stabiele vorm, ook bij bijvoorbeeld een hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met behulp van een kliksysteem zwevend gelegd. In principe kan dit type parket echter ook volledig verlijmd worden.
De hoogwaardige 3 mm edelhout-slijtlaag van dit onderhoudsvriendelijke lamelparket bestaat uit echt eiken.
Dit product is veelzijdig toepasbaar in alle woon- en bedrijfsruimtes, maar niet geschikt voor vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers.
Het parket van BASICfloor is vrijgegeven voor gebruik op een warmwater-vloerverwarming.
BASICfloor - gewoon vloer
Het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare vloeren. Het merk heeft jarenlange ervaring in dit segment en staat voor overtuigende slijtbestendigheid en vormvaste duurzaamheid van de materialen, zodat je langdurig van de vloer kunt genieten. Betrouwbaar, gunstig geprijsd en zonder overbodige extra’s: de focus ligt volledig op de vloer.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als planken met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal gaat het hierbij slechts om één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de afmetingen door de fabrikant worden bepaald, hebben wij helaas geen invloed op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn geschikt voor plaatsing in zowel een vrije als een regelmatige verbandlegging, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudstip voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na installatie beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na het leggen echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een onderhoudsolie in de juiste kleur worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een goed vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig met regelmatige tussenpozen worden herhaald. Met elke oliëbeurt worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 186 cm |
| Breedte (cm): | 14,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Wild |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Kliksysteem |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |