- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket eiken Wild Nature landhuisdeel, geborsteld
1900 x 190 x 14 mm, naturel geolied/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (2.888 m²):€ 100,79 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
HPFloor Parket Eiken Wild Nature Landhuisdeel Geborsteld
Dikte 14 mm, klikverbinding
Een parketvloer is niet alleen duurzaam en slijtvast, hij is ook eenvoudig te reinigen en geeft je huis een natuurlijke, warme woonsfeer. Door de vochtregulerende werking draagt een houten vloer bovendien positief bij aan het binnenklimaat.
Optiek
De uitstraling van deze vloer is authentiek en afwisselend – gewoon om je direct thuis te voelen. De look van het eikenhout wordt gecombineerd met sterke technische voordelen: het is zeer hard, ecologisch, duurzaam en veerkrachtig – een hout voor de eeuwigheid. Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke, natuurlijke sfeer. De aan vier zijden doorlopende velling bepaalt het legbeeld en zorgt voor een gelijkmatig patroon.
Dit parket is wild generfd: er zijn veel noesten en grote scheuren in het hout zichtbaar.
Doordat de zachtere houtlagen zijn verwijderd, vormt het harde, stabiele kernhout van de plank een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal en levendig ogend oppervlak. Hoogwaardige, natuurlijke oliën voor de oppervlaktebehandeling laten het hout ademen en bieden tegelijkertijd bescherming.
Technische details
De planken hebben een breedte van 19 cm, een lengte van 190 cm en zijn 14 mm dik. Met behulp van de klikverbinding "Drop Down Kliksysteem" kan de vloer eenvoudig zwevend worden geïnstalleerd. 3-laags parket bestaat uit een edelhout-slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. Deze symmetrische opbouw zorgt voor een optimale maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 3 mm maakt het harmonieuze totaalplaatje van de planken compleet en maakt ze extra robuust. Dankzij de uitstekende thermische geleidbaarheid is deze vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
HPFloor – Droomvloeren voor een droomprijs
De naam HPFloor staat voor hoogwaardige vloeren en terrasdelen die net zo uniek zijn als jouw huis. Voor elke woonstijl vind je in het uitgebreide assortiment een terras- of vloerbedekking die niet alleen visueel een blikvanger is – HPFloor-vloeren scoren met hoogwaardige materialen, lange levensduur en eenvoudige installatie. Droomvloeren voor een droomprijs – gewoon hemels!
Productaanwijzingen
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pak. De verschillende plankmaten zijn het gevolg van de beschikbaarheid van het hout en de verschillende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgesteld, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn geschikt voor zowel een vrije als een regelmatige legrichting, omdat zij de vereiste minimumlengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudsadvies voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, moet na de installatie echter een eerste nabehandeling worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een kleurtechnisch passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor nog langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig met regelmatige tussenpozen worden herhaald. Met elke oliebeurt worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19 cm |
| Lengte (cm): | 190 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Wild |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Eiken natuur |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Drop Down Click-System |
| Dikte (mm): | 14 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |