- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket Natureflex HD 100 “Eiche authentic 20017” landhuisdeel
2203 x 213 x 8 mm, echt houten vloer, 4 uur waterresistent, ultramat gelakt en geborsteld, met kliksysteem
Pakketprijs (2.772 m²):€ 107,83 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 15-27 werkdagen
Parket Meister "Natureflex HD 100" eiken authentic 20017 landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding
Deze echte houten vloer geeft elke ruimte een upgrade dankzij de natuurlijke, hoogwaardige uitstraling. De vloer is bijzonder duurzaam, eenvoudig in gebruik en energie-efficiënt. In tegenstelling tot traditioneel parket wordt er bij de productie 85 % minder hout gebruikt, zonder concessies te doen aan uitstraling of gevoel. De dikte van 8 mm maakt deze vloer ideaal voor renovaties. Zowel bij de installatie als bij het onderhoud valt deze vloer op door zijn eenvoud. Tot slot is de Holzboden Natureflex bekroond met het QNG-ready-keurmerk en daarmee KfW-subsidiegeschikt.
Highlights:
- Milieuvriendelijk: 85 % minder houtverbruik bij de productie in vergelijking met traditioneel parket
- Prijs-kwaliteitverhouding: Echt hout voor een scherpe prijs
- Renovaties: Dankzij de geringe opbouwhoogte kan deze vloer heel eenvoudig bij renovaties worden toegepast.
- Hygiëne: Deze houten vloer is bijzonder onderhoudsvriendelijk en weinig gevoelig voor vlekken.
Optiek
Typisch voor het eikenhout van deze vloer zijn de jaarringen en kleinere tot grotere noesten, die in je interieur zorgen voor een unieke, individuele look. Dankzij de hardheid en de karakteristieke houttekening is een eiken vloer al jarenlang de absolute lievelingsvloer van veel Europeanen. De hoogwaardige landhuisdeeloptiek past perfect bij elke woonstijl. Door het 1-strooksdesign oogt deze houten vloer rustig, harmonieus en elegant.
Houten vloeren in de sortering „authentic” laten een uitgesproken kleur- en structuurspel zien. Spinthout, kernhout en scheuren, evenals gezonde noesten, kunnen voorkomen en benadrukken het natuurlijke karakter van het hout. Bij de sortering „authentic” zijn de noesten in grootte en aantal niet beperkt. Af en toe bevatten de planken ook splintdelen; de collecties PS 500 en PS 300 zijn splintvrij. Noesten en scheuren worden vakkundig gevoegd, waarbij kleine, niet vulbare noesten en scheurtjes kunnen voorkomen.
Bij deze vloer zijn de zachte houtdelen van het oppervlak uitgeborsteld. Zo ontstaat een karaktervolle, gestructureerde toplaag van het hardere hout. Het oppervlak van de planken is mat gelakt. Dit zorgt voor extra duurzaamheid en maakt de vloer onderhoudsvriendelijk.
Technische details
De planken hebben een breedte van 21 cm, een lengte van 220 cm en zijn 8 mm dik. Met behulp van de klikverbinding "Multiclic" kan de vloer probleemloos zwevend worden gelegd. Deze 3-laagse houten vloer bestaat uit een toplaag van edelhout, een MDF- of HDF-middenlaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. De symmetrische opbouw zorgt voor optimale maatvastheid, ook bij bijvoorbeeld hogere luchtvochtigheid. De 0,6 mm dikke slijtlaag maakt deze vloerbedekking bijzonder onderhoudsvriendelijk en robuust. Temperatuurschommelingen worden uitstekend opgevangen. Daarmee is deze houten vloer zeer geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse producenten van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over houten vloerdelen met halflange planken
Houten vloeren kunnen halflange planken bevatten. Een pak houten vloer met halflange planken bevat delen in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank per pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden bepaald, hebben wij helaas geen invloed op de lengtes van de planken. Houten vloerdelen met halflange planken zijn zowel geschikt voor plaatsing in een vrij legpatroon als in een regelmatig verband, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 21 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Rustiek |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Authentic |
| Oppervlakbehandeling (Fabrikant informatie): | Duratec Nature |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | HD 100 |
| Kleur: | Honingbruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | mat gelakt |
| Afschuining/voeg: | Microfuge 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Multiclic |
| Speciale functies: | Warme voeten, Vlekbestendig, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, QNG-ready, 4h waterbestendig, Lage installatiehoogte, |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Slijtlaag: | 0,6 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |