- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket PC 200 beuken harmonisch gedempt 9045 scheepsdekvloer geborsteld
2400 x 200 x 13 mm, gelakt/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (1.92 m²):€ 74,69 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Meister Parket PC 200
Optiek
De lichte en heldere uitstraling van deze beuken vloer maakt hem tot een perfecte allrounder die bij veel interieurstijlen past. Hard, robuust en eenvoudig te onderhouden – dat zijn de opvallende eigenschappen van echt beukenhout.
Het scheepsdeelpatroon is niet alleen klassiek en tijdloos – door de verschillende strookcombinaties oogt het ook aangenaam levendig en karaktervol. Een vloer zonder V-groef, waarbij plank na plank naadloos op elkaar aansluit – voor een egaal totaalbeeld dat het vloeroppervlak mooi laat uitkomen. Dankzij de slijtvaste lakafwerking is het gevoelige oppervlak uitstekend beschermd tegen vuil, vocht en krassen. De geborstelde houtstructuur van deze planken oogt intens en tactiel – echt hout, zichtbaar en voelbaar!
De exclusieve planklengte van 2400 mm zorgt voor een ruimtelijk effect met een optisch ononderbroken lengte.
Technische details
Deze planken worden in een handomdraai zwevend gelegd – dankzij de praktische Masterclic Plus-klikverbinding.
3-laags parket bestaat uit een edelhouten slijtlaag, een MDF- of HDF-middellaag en een contralaag die het werken van het hout tegengaat. De symmetrische opbouw zorgt voor optimale maat- en vormstabiliteit, bijvoorbeeld bij een hogere luchtvochtigheid. 3-laags lamelparket wordt met behulp van een kliksysteem zwevend gelegd, maar kan in principe ook volledig verlijmd worden geïnstalleerd.
De bovenste, bijzonder onderhoudsvriendelijke laag van het lamelparket wordt gevormd door de 2,5 mm dikke edelhouten slijtlaag van echt beukenhout.
MEISTER – Ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse producenten van laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries bieden voor elke smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Produkthinweise
Belangrijke informatie over parketplanken met halflengtes
Parketvloeren kunnen planken met halflengtes bevatten. Een pak parket met halflengtes bevat planken in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Meestal betreft dit slechts één plank in het pak. De verschillende plankmaten komen voort uit de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden vastgelegd, hebben wij helaas geen invloed op de lengtes van de planken. Parketplanken met halflengtes zijn zowel geschikt voor plaatsing in een wild als in een regelmatig verband, omdat ze de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 240 cm |
| Breedte (cm): | 20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering (Fabrikant informatie): | Harmonieus |
| Sortering: | Harmonieus |
| Fabrikant: | Meister |
| Serie: | PC 200 |
| Kleur: | Lichtbruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Beuk |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Legpatroon: | Scheepsvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Masterclic Plus |
| Dikte (mm): | 13 mm |
| Slijtlaag: | 2,5 mm |
| Structuur: | 3-laags |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 4 st. per verpakking, komt overeen met 1,92 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |