- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Parket XL landhuisdeel eiken wild, geborsteld
2200 x 260 x 15 mm, natuurlijk geolied/geborsteld, kliksysteem
Pakketprijs (3.432 m²):€ 150,66 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vergelijkbaar Artikel
Parket BASICfloor Eiken XL Wild Landhuisdeel Geborsteld
Dikte 15 mm, klikverbinding
Een parketvloer is niet alleen duurzaam en slijtvast, maar ook eenvoudig te reinigen en geeft je woning een natuurlijke, gezellige sfeer. Dankzij het vochtregulerende effect heeft een houten vloer bovendien een positief effect op het binnenklimaat.
Optiek
Deze stijlvolle eikenvloer tilt elke ruimte naar een hoger niveau en geeft je interieur een absoluut uniek karakter. Door de hoge ruwe dichtheid van eiken werkt deze vloer ook economisch voordelig, omdat hij warmte geleidt en zo voor aangenaam warme voeten zorgt. Landhuisdelen zijn perfect voor iedereen die het authentieke houtkarakter van de vloer wil benadrukken – voor een rustieke uitstraling. De aan vier zijden doorlopende vellingkant structureert het legbeeld en geeft het een gelijkmatig patroon.
Het parket heeft een rustieke tekening: je ziet veel zwarte knoesten en enkele scheuren in het hout.
Ontdaan van zachtere houtlagen vormt het harde, stabiele kernhout van de plank een voelbaar gestructureerd, driedimensionaal en levendig ogend oppervlak. Hoogwaardige natuurlijke oliën voor de oppervlaktebehandeling laten het hout ademen en bieden duurzame bescherming.
Dankzij het extra brede formaat van 26 cm hebben deze parketdelen minder snijvlakken en voegen. Dat creëert een rustig, harmonieus totaalbeeld en vestigt de aandacht op de prachtige houtstructuur.
Technische details
De planken hebben een breedte van 26 cm, een lengte van 220 cm en zijn 15 mm dik. Met behulp van de klikverbinding "Uniclic" kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De onderhoudsvriendelijke slijtlaag van 3 mm bestaat uit hoogwaardig edelhout en maakt de vloer bijzonder robuust. Het parket is geschikt voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – de onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en belastbare producten. De fabrikant vertrouwt op basis van jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: indrukwekkende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en consequent lage prijzen – voor langdurig woonplezier. Betrouwbaar, betaalbaar en zonder onnodige franje.
Productinformatie
Belangrijke informatie over parketdelen met halflange planken
Parketvloeren kunnen halflange planken bevatten. Een pak parket met halflange planken bevat delen in twee verschillende lengtes. In één pak zitten zowel planken met volledige lengte als met halflengte (bijv. 220 cm en 110 cm). Dit betreft meestal slechts één plank in het pak. De verschillende plankmaten ontstaan door de beschikbaarheid van het hout en de uiteenlopende stamlengtes van de verwerkte bomen. Omdat de maten door de fabrikant worden bepaald, kunnen wij helaas geen invloed uitoefenen op de lengtes van de planken. Parketdelen met halflange planken zijn zowel geschikt voor plaatsing in een vrije als in een regelmatige bond, omdat zij de vereiste minimale lengte van 40 cm niet onderschrijden.
Onderhoudsinstructie voor geoliede houten vloeren
Geoliede vloeren zijn direct na het leggen beloopbaar. Bij houten vloeren die met olie zijn behandeld, dient na het leggen echter een eerste nabehandeling te worden uitgevoerd. Hiervoor moet beslist een kleurmatig passend onderhoudsolie worden gebruikt. De olie zorgt ervoor dat de geoliede vloer een optimaal vuilafstotend oppervlak krijgt en daardoor nog langer mooi blijft. Deze behandeling moet indien nodig met regelmatige tussenpozen worden herhaald. Met elke oliën worden de kleuren van de vloer intenser.
Specificaties
| Lengte (cm): | 220 cm |
| Breedte (cm): | 26 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Geborsteld |
| Sortering: | Rustiek |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Houtsoort: | Eik |
| Oppervlakbehandeling: | natuurlijk geolied |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Verbinding: | Uniclic |
| Dikte (mm): | 15 mm |
| Slijtlaag: | 3 mm |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 6 stuks per verpakking, komt overeen met 3,432 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |