Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Plint effen wit glanzend 324 decorprofiel 5 PK
voor alle vloeren, B x H: 16 x 80 mm, 238 cm lang, Cliptechnologie, Stripclips verkrijgbaar als accessoires
Stukprijs (2.38 m):€ 10,99 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 7-12 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
MEISTER plint decor Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren Bijzonder...meer
MEISTER plint decor
Decorstrips met stabiele MDF-kern voor alle vloeren
- Bijzonder belastbaar
- Stabiele MDF-kern
- Bekleed met folie van hoge kwaliteit
- Hoge oppervlakkwaliteit
Bijzonder montagevriendelijke cliptechnologie: De plinten worden eenvoudig aan de plintclips bevestigd en zijn eenvoudig op elk moment weer te verwijderen Bovendien zijn de plintclips met kabelgeleidingsdiepte (als optie verkrijgbaar) ideaal voor verborgen kabelgeleiding
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Schaduw: | helder |
| Kleur: | Wit |
| Leveringsomvang: | 1 stuk komt overeen met 2,38 m |
| Decorbenaming: | 324 |
| Decor: | Wit glanzend |
| Lengte (cm): | 238 cm |
| Type bevestiging: | Clip montage, Schroeven, Nagelen, Lijmen |
| Plintprofiel (B x H): | 16 x 80 mm |
| Plintprofiel - Hoogte (mm): | 80 mm |
| Plintprofiel - Breedte (cm): | 16 mm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Plint effen wit glanzend 324 decorprofiel 5 PK"
Sommige reviews zijn automatisch vanuit de originele taal vertaald.
Van:
EWO
Op:
27 jun. 2022
Alles was geweldig
Van:
Ben
Op:
26 nov. 2021
Bijpassende plint
Het plaatsen van de plint met de juiste clips werkte perfect. Goede kwaliteit die gemakkelijk te verwerken was.
Van:
Hans-Dieter
Op:
21 jan. 2021
Plinten
Geweldig artikel, altijd, snelle levering
Beoordeling schrijven
-38% korting
Inhoud
2.71 m²
(€ 86,69 / pakket)
€ 86,69
adviesprijs
€ 140,65
-15% korting
Inhoud
2.38 m
(€ 12,99 / stuk)
€ 12,99
adviesprijs
€ 15,21
-23% korting
-28% korting
-18% korting
Inhoud
2.38 m
(€ 13,99 / stuk)
€ 13,99
adviesprijs
€ 17,13
-22% korting
-21% korting
-19% korting
-30% korting
Inhoud
6.992 m²
(€ 20,91 / pakket)
€ 20,91
adviesprijs
€ 30,05
-23% korting
Inhoud
2.38 m
(€ 6,99 / stuk)
€ 6,99
adviesprijs
€ 9,08
Laatst bekeken