Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121368
Speeltoren speelhuisje op palen Sunshine teak-kleurig
B x D x H: 491 x 363 x 314 cm, incl. dubbele schommel en klimwand, incl. Toybox en speelaccessoires
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Speeltoren met speelhuisje op palen teak-kleurig Sunshine Houten speeltoren met speelhuisje,...meer
Speeltoren met speelhuisje op palen teak-kleurig Sunshine
Houten speeltoren met speelhuisje, duoschommel, klimwand, Toybox en zandbak
- Speeltoren en speelhuisje in één
Deze speeltoren combineert een klimtoren met een knus speelhuisje op palen. Het grote, deels overdekte platform is via een ladder met leuning aan de ene kant en een klimwand met klimgrepen aan de andere kant te bereiken – ideaal om evenwicht en motoriek te trainen. Het 145 cm hoge platform kan optioneel worden uitgebreid met een glijbaan (niet in de levering inbegrepen), zodat je er eenvoudig een compleet speeltoestel met glijbaan van maakt. Op het platform staat een overdekt speelhuisje met houten deur en raamopening, waar kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten. - Incl. zandbak & Toybox
Onder het platform bevindt zich een ruime zandbak en een Toybox. Deze biedt niet alleen plek om buitenspeelgoed op te ruimen, maar kan door de kinderen ook worden gebruikt als verstopplek of speeltafel bij hun rollenspellen. - Incl. duoschommel
De duoschommel met een sterke schommelbalk (2x 7 x 7 cm dik) is uitgerust met twee rode schommelzitjes. Zo kunnen kinderen samen schommelen en genieten van hun houten schommel als favoriet speeltoestel in de tuin. - Incl. veiligheidspakket
De benodigde 6 grondankers voor de verankering van de speeltoren in de grond, evenals 4 handgrepen, zijn al inbegrepen. Rondom is het speelhuisje op palen voorzien van een 60 cm hoge balustrade. De houten ladder met verzonken treden wordt geleverd inclusief leuning en zorgt voor een veilige opgang. Daarnaast wordt het speelhuisje geleverd met afdekkappen voor de schroefverbindingen. - Incl. accessoires
De speeltoren wordt geleverd met een piraten-stuurwiel, een telescoop en een periscoop. Deze accessoires nodigen uit tot fantasierijk spel – van piratenschip tot uitkijkpost – en maken van dit houten speeltoestel bijzonder veelzijdig buitenspeelgoed. - Kleurig voorbehandeld De basisconstructie van de speeltoren is bijzonder weerbestendig. De massieve palen van 7 x 7 cm van robuust naaldhout zijn al gelakt in de kleur teak. Voor een lange levensduur adviseren wij om de speeltoren vóór de eerste winter na de montage nog eens te behandelen met een nieuwe houtbeschermingslaag.
- Eenvoudige montage
De meegeleverde montagehandleiding is duidelijk opgesteld en maakt een eenvoudige en snelle montage mogelijk. - Individueel uit te breiden
Let op ons grote assortiment accessoires en breid je speeltoren bijvoorbeeld uit met een glijbaan, een brievenbus of een babyschommelzitje. Ook een decoratieve dakbedekking met dakshingles of zelfklevende dakbaan geeft het nieuwe speelhuisje van je kinderen extra uitstraling.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 314 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Serie: | Sunshine |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 145 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd + gebeitst |
| Aantal palen: | 8 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (inclusief) |
| Kleur: | Teak |
| Paaldikte schommel (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren speelhuisje op palen Sunshine teak-kleurig"
Beoordeling schrijven
-27% korting
-21% korting
-21% korting
-26% korting
Laatst bekeken