- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Natura Wood Magnolia landhuisdeel
1288 × 195 × 7 mm, kliksysteem, geluiddempende onderlaag, geschikt voor vochtige ruimtes, synchroonstructuur in houtlook, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.26 m²):€ 42,92 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor "Honey Ribera" Magnolia K853
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren als deze bevatten geen PVC en geen weekmakers. Daardoor gelden ze als bijzonder woongezond.
Optiek
De rustiek ogende landhuisdelen benadrukken met hun 1-strooks uiterlijk het traditionele karakter van de houtlook. De rondom lopende 4-zijdige V-groef accentueert het plankenkarakter.
Technische details
Optimale bescherming tegen vocht is een bijzonder kenmerk van dit hoogwaardige product. Het is daarom uitstekend geschikt voor installatie in vochtige ruimtes. Leggen op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
Dankzij de slimme klikverbinding gaat de installatie snel en eenvoudig. Met gebruiksklasse (NK) 23 is deze vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes zoals trappenhallen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met continu gebruik kan de vloer in de commerciële sector overtuigen met gebruiksklasse (NK) 32. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Dat zorgt voor meer ontspanning – ook voor je buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan alleen vloer
Of het nu gaat om een natuurlijke houten vloer zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en Designböden, laminaat, vloerbedekkingen van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – het onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en slijtvaste producten. De fabrikant vertrouwt op basis van jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvend lage prijzen – voor langdurig plezier. Betrouwbaar, voordelig en zonder overbodige franje.
Produkthinweise
Om beschadigingen te voorkomen, is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructies zorgvuldig door om de juiste stappen te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | 1c2g pure+ |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Serie: | Natura Wood |
| Breedte (cm): | 19,50 cm |
| Lengte (cm): | 128,80 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Houtstructuur |
| Speciale functies: | Geschikt voor allergiepatiënten, Antibacterieel |
| Decor: | Magnolia |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, overeenkomend met 2,26 m² |
| Decorbenaming: | K853 |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |