- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Premium klikvinyl eiken goud landhuisdeel
7 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.922 m²):€ 128,54 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 60-90 werkdagen
Vinylvloer BASICfloor Premium klikvinyl goud eiken landhuisdeel
Dikte 7 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geluiddempende onderlaag geïntegreerd
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt door de eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor vrijwel elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor in een verfijnde eikenhouten look past perfect bij vrijwel alle actuele interieurstijlen. Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke en rustieke look, die elke ruimte direct een warme, gezellige sfeer geeft. De rondom vierzijdige V-groef benadrukt het legpatroon en zorgt voor een rustig, gelijkmatig beeld. Dankzij het reliëf in het oppervlak krijgt deze vloer een verbluffend echte houtuitstraling, die nauwelijks van massief hout te onderscheiden is.
Met een breedte van 24 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: hij oogt niet alleen zeer solide – hij ziet er gewoon krachtig en stijlvol uit.
Technische details
De meeste vinylvloeren hebben een vijflaagse opbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor, dat met de PU-versterkte slijtlaag is samengeperst tot een robuuste toplaalg. Daaronder ligt de vinyldrager. De volgende laag is de dragerplaat. Helemaal onderaan zorgt de contralaag voor stabiliteit.
Bij deze vloer gaat het om EPC-vinyl (Expanded-Polymer-Core). Dit bestaat uit een waterdichte kern, een extreem slijtvaste slijtlaag en een keramisch geharde toplaag. Dat maakt dit tot de ideale vloer – ook voor vochtige ruimtes. Dankzij de 0,55 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, is de vloerbedekking bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. In vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer kan dit product dankzij de weerstand tegen vocht zonder zorgen worden gelegd. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge warmtegeleiding, waardoor hij uitstekend geschikt is voor plaatsing op een warmwater-vloerverwarming.
Dankzij de klikverbinding laat deze vloer zich eenvoudig zwevend installeren. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer met gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vangt een groot deel van loop- en contactgeluid op en beperkt zo storende geluiden – prettig voor jezelf én voor de buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
BASICfloor – meer dan vloer
Of het nu gaat om natuurlijke houten vloeren zoals parket of massieve houten vloerdelen, moderne vinylvloeren en designvloeren, laminaat, vloeren van het duurzame natuurmateriaal kurk of stijlvolle wandpanelen – de onderhoudsvriendelijke merk BASICfloor overtuigt met robuuste en sterke producten. De fabrikant vertrouwt dankzij jarenlange ervaring op de belangrijkste componenten: overtuigende slijtvastheid, vormstabiele duurzaamheid van de materialen en blijvende lage prijzen – voor langdurige tevredenheid. Betrouwbaar, betaalbaar en zonder overbodige franje.
Specificaties
| Lengte (cm): | 152,20 cm |
| Breedte (cm): | 24 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | BASICfloor |
| Serie: | Premium Long |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik goud |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 33 |
| Dikte (mm): | 7 mm |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Verbinding: | 5G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pakket, komt overeen met 2,922 m² |
| Draagerplaat: | EPC (Rigid Board) |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | BASICfloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |