- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer RB 500 S Permanent wave 20213 tegel
6 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (1.671 m²):€ 58,47 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "RB 500 S" Permanent wave 20213 tegel
Dikte 6 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinylvloeren zijn vrij van PVC en ftalaten, de zogenaamde weekmakers, en zijn daardoor bijzonder gezond om op te leven. Ze egaliseren oneffenheden in de ondergrond uitstekend en blijven ook bij blootstelling aan zonlicht kleurecht.
Optiek
Dankzij het veelzijdig toepasbare steendecor blijven met deze vloer geen creatieve wensen onvervuld. De moderne tegeloptiek is perfect voor de vormgeving van je ruimtes en past zich aan elke interieurstijl aan. De rondom lopende velling aan vier zijden benadrukt het karakter van elegante tegels extra sterk. Dankzij de modernste prägtechnologieën is het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in het kleinste detail gemodelleerd naar de eigenschappen van echt steen.
Technische details
Door de waterbestendige drager kan deze vloer ook worden gebruikt in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer probleemloos worden geïnstalleerd.
In een handomdraai worden deze planken zwevend gelegd – dankzij het praktische kliksysteem. De vloer voldoet aan gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief belaste oppervlakken in de privéwoning, zoals trapportalen of entrees. Met gebruiksklasse (NK) 33 is de vloer ideaal voor intensief gebruikte commerciële ruimtes zoals warenhuizen, hallen en klaslokalen. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag absorbeert een deel van het loop- en contactgeluid en vermindert zo storende geluiden tijdens het lopen – ook voor de buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse ondernemingen voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. toebehoren overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modelseries zorgen voor een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing voor elke smaak. Kwaliteit made in Germany.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Tegel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | Multiclic |
| Dikte (mm): | 6 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Lengte (cm): | 91,40 cm |
| Breedte (cm): | 45,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Leveringsomvang: | 4 stuks per pakket, komt overeen met 1,671 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |