Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7111272
Zichtscherm van dennenhout drukgeïmpregneerd groen
B x H: 180 x 180 cm, dwarsbalk 80 x 100 mm, lamellen 9 x 100 mm
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Houtsoort: | Dennen |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Kleur: | Groen |
| Hekbreedte (cm): | 180 cm |
| Hekhoogte (cm): | 180 cm |
| Hekdikte (cm): | 62 mm |
| Leveringsomvang: | 1 x privacyhek van dennenhout drukgeïmpregneerd groen |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Zichtscherm van dennenhout drukgeïmpregneerd groen"
Beoordeling schrijven
-36% korting
Inhoud
1 stuk(s)
vanaf € 43,90
adviesprijs
€ 68,90
Laatst bekeken