Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
02dagen
20uur
16min.
30sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Uitverkoop
Uitverkoop
  • Uitverkoop
    • Tuinhuis
    • Wandbekleding
    • Gevelbekleding
    • Vlonderplanken
    • Parketvloer
    • Sauna's
    • Massief houten vloer
    • Schuttingen
    • Kurkvloer
    • Vinylvloeren
    • Laminaat
    • Speeltoestellen

Uitverkoop: afgeprijsde tuinhuizen, sauna's en vloeren

Bestsellers
804 Producten
1 ...31323334
Bestsellers
Akoestische panelen AURA Calm light oak
-50% Adviesprijs
2-pack – jouw beste prijs!
Varianten
Artikelnr.: L4100353
Akoestische panelen AURA Calm light oak
  • 240 x 60 x 1,1 cm
  • vilt: zwart
  • éénzijdig gefineerd
Adviesprijs
€ 149,00
€ 74,99
Inhoud: 2 stuk
(€ 37,50 / 1 stuk)
Herstellerlogo
Akoestisch paneel AURA “Calm” geolied eiken
-44% Adviesprijs
2-pack – jouw beste prijs!
Varianten
Artikelnr.: L4100352
Akoestisch paneel AURA “Calm” geolied eiken
  • 240 x 60 x 1,1 cm
  • vilt: zwart
  • éénzijdig gefineerd
Adviesprijs
€ 149,00
€ 82,99
Inhoud: 2 stuk
(€ 41,50 / 1 stuk)
Herstellerlogo
Akoestisch paneel AURA “Calm” Smoke Oak
-51% Adviesprijs
2-pack – jouw beste prijs!
Varianten
Artikelnr.: L4100350
Akoestisch paneel AURA “Calm” Smoke Oak
  • 240 x 60 x 1,1 cm
  • vilt: zwart
  • éénzijdig gefineerd
Adviesprijs
€ 149,00
€ 72,99
Inhoud: 2 stuk
(€ 36,50 / 1 stuk)
Herstellerlogo
Akoestisch paneel wandbekleding Grey Oak 240 cm vilt lichtgrijs
-50% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100215
Akoestisch paneel wandbekleding Grey Oak 240 cm vilt lichtgrijs
  • 21 mm dik
  • 240 x 60 cm
  • MDF‑lamellen met natuur eiken echt houtfineer
Adviesprijs
€ 109,00
€ 53,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Akoestisch wandpaneel Grey Oak 240 cm met donkergrijs vilt
-50% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100214
Akoestisch wandpaneel Grey Oak 240 cm met donkergrijs vilt
  • 240 x 60 x 2,1 cm
  • vilt: donkergrijs
  • eenzijdig gefineerd
Adviesprijs
€ 109,00
€ 54,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Akoestisch wandpaneel Oiled Oak
-28% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100145
Akoestisch wandpaneel Oiled Oak
  • 244 x 60,5 x 2,2 cm
  • vilt: zwart
  • 1-zijdig gefineerd
Adviesprijs
€ 109,00
€ 77,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Decoratief paneel Bocado 250 hoogglans wit DF 4084
-45% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100031
Decoratief paneel Bocado 250 hoogglans wit DF 4084
  • 12 mm dik
  • 260 x 25 cm
  • groef en messing
Adviesprijs
€ 28,90
€ 15,99 / m²
Inhoud: 2.6 m²
(€ 41,57 / pakket)
Herstellerlogo
Decoratief paneel Bocado 250 hoogglans wit DF 4084
-38% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100030
Decoratief paneel Bocado 250 hoogglans wit DF 4084
  • 12 mm dik
  • 205 x 25 cm
  • groef en messing
Adviesprijs
€ 28,90
€ 17,99 / m²
Inhoud: 2.05 m²
(€ 36,88 / pakket)
Herstellerlogo
Panelen Bocado 250 Fineline wit decor
-31% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100026
Panelen Bocado 250 Fineline wit decor
  • 12 mm dik
  • 205 x 25 cm
  • messing & groef
Adviesprijs
€ 28,90
€ 19,99 / m²
Inhoud: 2.05 m²
(€ 40,98 / pakket)
Herstellerlogo
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
-31% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100017
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
  • 12 mm dik
  • 128 x 20 cm
  • messing & groef
Adviesprijs
€ 28,90
€ 19,99 / m²
Inhoud: 1.98 m²
(€ 39,58 / pakket)
Herstellerlogo
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
-34% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100016
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
  • 12 mm dik
  • 128 x 20 cm
  • messing & groef
Adviesprijs
€ 28,90
€ 18,99 / m²
Inhoud: 2.6 m²
(€ 49,37 / pakket)
Herstellerlogo
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
-34% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100015
Panelen Bocado 200 Classic Wit decor
  • 12 mm dik
  • 128 x 20 cm
  • messing & groef
Adviesprijs
€ 28,90
€ 18,99 / m²
Inhoud: 2.05 m²
(€ 38,93 / pakket)
Herstellerlogo
Panelen Bocado 200 effen wit glanzend decor
-34% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L4100013
Panelen Bocado 200 effen wit glanzend decor
  • 12 mm dik
  • 205 x 20 cm
  • messing & groef
Adviesprijs
€ 28,90
€ 18,99 / m²
Inhoud: 2.6 m²
(€ 49,37 / pakket)
Herstellerlogo
Gevelbekleding Canadese lariks ruitprofiel
-34% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900466
Gevelbekleding Canadese lariks ruitprofiel
  • Dikte/breedte 21 x 68 mm
  • lengte 4,27 m
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 4,99
€ 3,28 / m
Inhoud: 4.27 m
(€ 13,99 / stuk)
Herstellerlogo
WPC gevelbekleding rhombusprofiel beige 21x174 mm tand en groef
-54% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L2900343
WPC gevelbekleding rhombusprofiel beige 21x174 mm tand en groef
  • Dikte/breedte 21 x 174 mm
  • lengte 2,9 m
  • dekkende maat 149 mm
Adviesprijs
€ 11,90
€ 5,51 / m
Inhoud: 2.9 m
(€ 15,99 / stuk)
Herstellerlogo
WPC gevelbekleding rhombusprofiel zilvergrijs 21x174 mm tand en groef
-54% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L2900342
WPC gevelbekleding rhombusprofiel zilvergrijs 21x174 mm tand en groef
  • Dikte/breedte 21 x 174 mm
  • lengte 2,9 m
  • dekkende maat 149 mm
Adviesprijs
€ 11,90
€ 5,51 / m
Inhoud: 2.9 m
(€ 15,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
-29% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900340
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
  • Dikte 27 mm
  • L x B: 488 x 9,6 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 8,89
€ 6,35 / m
Inhoud: 4.88 m
(€ 30,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding Canadese lariks ruitprofiel
-25% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900339
Gevelbekleding Canadese lariks ruitprofiel
  • Dikte/breedte 27 x 96 mm
  • lengte 4,27 m
  • incl. zwarte veer
Adviesprijs
€ 8,89
€ 6,69 / m
Inhoud: 4.27 m
(€ 28,57 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
-26% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900338
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
  • Dikte 27 mm
  • L x B: 366 x 9,6 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 8,89
€ 6,55 / m
Inhoud: 3.66 m
(€ 23,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
-21% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900337
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
  • Dikte 27 mm
  • L x B: 305 x 9,6 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 8,69
€ 6,88 / m
Inhoud: 3.05 m
(€ 20,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
-34% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900330
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
  • Dikte 21 mm
  • L x B: 488 x 9,6 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 8,09
€ 5,33 / m
Inhoud: 4.88 m
(€ 25,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
-33% Adviesprijs
Premium alternatief uit Canada
Varianten
Artikelnr.: L2900329
Gevelbekleding rhombusprofiel Canadese lariks met zwarte groef
  • 21 mm dik
  • L x B: 427 x 9,6 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 8,09
€ 5,38 / m
Inhoud: 4.27 m
(€ 22,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding Rhombusprofiel Canadese douglas
-29% Adviesprijs
Fijne structuur
Varianten
Artikelnr.: L2900315
Gevelbekleding Rhombusprofiel Canadese douglas
  • 21 mm dik
  • L x B: 488 x 6,8 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 4,59
€ 3,28 / m
Inhoud: 4.88 m
(€ 15,99 / stuk)
Herstellerlogo
Gevelbekleding Rhombusprofiel Canadese douglas
-29% Adviesprijs
Fijne structuur
Varianten
Artikelnr.: L2900314
Gevelbekleding Rhombusprofiel Canadese douglas
  • 21 mm dik
  • L x B: 427 x 6,8 cm
  • geschaafd
Adviesprijs
€ 4,59
€ 3,28 / m
Inhoud: 4.27 m
(€ 13,99 / stuk)
Herstellerlogo
804 Producten
1 ...31323334
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen