- Leondo.nl
- Vlonderplanken
-
Vlonderplanken accessoires
- Onderconstructies voor composiet vlonderplanken
- Montage accessoires voor composiet vlonderplanken
- Randafwerking voor composiet vlonderplanken
- Metalen onderconstructies
- Onderconstructies voor houten vlonderplanken
- Montage accessoires voor houten vlonderplanken
- Montage accessoires voor vlonderplaten
- Verzorgingsproducten voor vlonderplanken
- Vlonderplanken verven
- Vlonder verlichting
-
Montage accessoires voor composiet vlonderplanken
Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7040018
Terraspads 3 mm gemaakt van rubbergranulaat 40 st
B x D x H: 90 x 90 x 3 mm, 40 stuks
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Terrasmatten 3 mm Ideaal als basismateriaal voor terrashout Materiaal: Speciaal...meer
Terrasmatten 3 mm
Ideaal als basismateriaal voor terrashout
- Materiaal: Speciaal rubbergranulaat
- Als compensatie van kleine ongelijkheden
- Geen rammelen van de terrasplanken
Specificaties
| Fabrikant: | ferax |
| Lengte (mm): | 90 mm |
| Breedte (mm): | 90 mm |
| Dikte (mm): | 3 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | ferax |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Terraspads 3 mm gemaakt van rubbergranulaat 40 st"
Beoordeling schrijven
-27% korting
Inhoud
3 m
(€ 23,99 / stuk)
€ 23,99
adviesprijs
€ 32,70
-48% korting
Diep gestructureerde houtnerf structuur
Inhoud
4 m
(€ 32,99 / stuk)
€ 32,99
adviesprijs
€ 63,60
Laatst bekeken