- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Aanbouwdak 2 264 cm voor Ivar, Livo 1, Livo 2
B x D x H: 264 x 270 x 246,5 cm
Stukprijs € 839,00Levertijd: 10-17 werkdagen
Anbouwdak 2 264 cm voor Ivar, Livo 1, Livo 2 WOODTEX
Dit aanbouwdak 2 met een breedte van 264 cm past perfect bij de tuinhuizen Ivar, Livo 1 en Livo 2. De dakoppervlakte is 6,39 m², de dakdikte 16 mm en het aanbouwdak is gemaakt van onbehandeld vurenhout.
Dit aanbouwdak is uitgevoerd met dakplanken in de vorm van een plat dak. Voor de dakbedekking zijn 2 rollen dakbaan nodig – dakshingles worden niet aanbevolen. Het aanbouwdak is bestand tegen een sneeuwlast tot 75 kg/m². De buitenmaten zijn 264 x 270 x 246,5 cm (B x D x H). Ideaal als stabiele, natuurlijke uitbreiding van tuinhuizen – eenvoudig te monteren, robuust en flexibel in de vormgeving.
WOODTEX – Hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten rond hout en meer: WOODTEX biedt eersteklas kwaliteit in tuinhuizen, tuinbergingen, schermen, terrasplanken en kassen. Al vele jaren produceert de fabrikant alles wat de buitenruimte tot een fijne verblijfsplek maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat WOODTEX. Kortom: veel tuin voor weinig geld.
Specificaties
| Fabrikant: | WOODTEX |
| Bouwmethode: | Steek-/schroefsysteem |
| Benodigde dakbaan: | 2 rollen |
| Dakvorm: | Platdak |
| Houtsoort: | Sparren |
| Materiaal: | Hout |
| Oppervlakbehandeling: | onbehandeld |
| Benodigde shingles: | Dakspanen niet aanbevolen |
| Wanddikte (mm): | 28 mm |
| Sneeuwlast (kg/m²): | 75 kg/m² |
| Dakvlak (m²): | 6,39 m² |
| Vloeroppervlak (m²): | 6,39 m² |
| Basisafmeting huis (B x D): | 251,9 x 253,8 cm |
| Dakdikte (mm): | 16 mm |
| Dakuitvoering: | Dakplaten |
| Afgesloten ruimte (m³): | 17,57 m³ |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 246,50 cm |
| Basisafmeting uitbouwdak - Breedte (cm): | 251,90 cm |
| Basisafmeting uitbouwdak - Diepte (cm): | 253,80 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | WOODTEX |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |