- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Anti-slip rubbermat voor natte zones op maat gesneden
10 mm dik, op maat leverbaar van 91 x 100 cm tot 91 x 900 cm – zie maattabel
Stukprijs adviesprijsAntislip rubberen loper voor natte zones, rol 9,1 m²
- Hoge elasticiteit
- Antislip oppervlak
- Weerbestendig
- Voor buiten- en binnengebruik
- Voor natte zones
- Dikte: 10 mm
- Vaste breedte: 91 cm
- Lengte: vrij te kiezen (100 - 1000 cm)
- Zwart
Materiaal
Deze rubbermat bestaat uit natuurrubber, een hernieuwbaar en recyclebaar natuurproduct. Daardoor is de productie van natuurrubber duurzaam en hulpbronnensparend. Bij de vervaardiging van natuurrubber worden plantaardige elastische polymeren door vulkanisatie tot rubber verwerkt. Dit maakt rubbertegels van natuurrubber in vergelijking met synthetisch geproduceerde rubberproducten elastischer, beter belastbaar en duurzamer.
Toepassingsgebieden
De toepassingsmogelijkheden van de mat zijn veelzijdig. Ze is optimaal geschikt als vloerbedekking voor natte zones in zwembaden, grootkeukens en fabriekshallen. Door de speciale vorm en structuur is de antislip rubberen loper geschikt voor elke ondergrond en vormt hij een stroef oppervlak dat ook blootsvoets aangenaam aanvoelt. Water kan probleemloos door de gaten wegstromen, zodat plasvorming wordt voorkomen. Bovendien is het materiaal robuust en onderhoudsvriendelijk.
Uitleg meterwaar
De rubbermat is als meterwaar verkrijgbaar en kan individueel op maat worden gesneden. Ze heeft een vaste breedte van 91 cm, de lengte is vrij te kiezen tussen 100 en 1000 cm.
Let op bij maatwerk
Bij maatwerk kunnen, afhankelijk van het materiaal, maattoleranties van tot ±5% optreden.
Maatwerk wordt speciaal voor u geproduceerd en is daarom uitgesloten van retourname.
Specificaties
| Lengte (cm): | 100 cm |
| Breedte (cm): | 91 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurrubber |
| Toepassingsbereik: | Vloer |
| Dikte (mm): | 10 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |