- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Barrelsauna Royal 1 onbehandeld Noords vuren
B 225 x D 175 x H 200,5 cm, grafietkleurige volledig glazen deur, frontinstap, incl. 2 ligbanken
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
KARIBU Barrelsauna Royal 1 onbehandeld Noords vuren
Barrelsauna’s trekken met hun bijzondere uitstraling niet alleen alle aandacht, maar bieden ook uitstekende technische eigenschappen. De ronde vorm zorgt voor een optimale lucht- en warmtecircualtie en voor een bijzonder snelle, zuinige opwarming zonder onaangename hitteophoping in de hoeken en onder het plafond. Dankzij hun compacte vorm en kleine grondmaat zijn barrelsauna’s bij uitstek geschikt voor kleine tuinen. In deze sauna kunnen 1-2 personen tegelijkertijd genieten van een saunagang.
Dit saunamodel – een systeem- of elementsauna – wordt gekenmerkt door zijn speciale sandwichconstructie, d.w.z. de wandelementen bestaan uit afzonderlijke lagen. De al voorgemonteerde wandelementen van vuren maken een snelle montage binnen enkele uren mogelijk. Met een wanddikte van 38 mm zijn systeemsauna’s optimaal geïsoleerd en daardoor bijzonder energiezuinig. Door de zeer goed geïsoleerde elementen warmt de systeemsauna extra snel op.
Gebruik voor het aanleggen van de fundering de plattegrond resp. de meegeleverde montagehandleiding als leidraad! Productbladen, montagehandleidingen en verdere belangrijke aanwijzingen vind je onder de producttabel.
Materiaaleigenschappen
Deze hoogwaardig afgewerkte sauna onderscheidt zich door het zorgvuldig geselecteerde eersteklas vurenhout. Vuren is bijzonder duurzaam en robuust, wat zorgt voor de nodige stabiliteit. Daarnaast overtuigt deze houtsoort door het lage gewicht, de eenvoudige verwerking en de hoge elasticiteit.
Leveringsomvang
Leveringsomvang: grafietkleurige volledige glazen deur, frontinstap, incl. 2 ligbanken
Op 2 ligbanken wordt de saunabeleving bijzonder comfortabel. De volgende saunabanken worden meegeleverd: 2 ligbanken van ca. 55 cm breed.
Aanbevolen accessoires
- Let op: in de leveringsomvang van deze sauna is GEEN saunakachel inbegrepen. Van deze sauna zijn echter varianten incl. saunakachel verkrijgbaar (zie boven de winkelwagenknop). Daarnaast vind je in de webshop een grote keuze aan verschillende kachels.
- De levering van de sauna gebeurt zonder saunakachel en besturing. Deze kunnen afzonderlijk in onze webshop worden aangeschaft. Kies je niet voor een kachel met geïntegreerde besturing, dan kun je een externe besturing kopen. Deze is handig buiten de sauna te bedienen en biedt diverse instellingsmogelijkheden.
- Diabasstenen zijn niet bij de levering inbegrepen. Deze populaire saunastenen zijn geschikt voor alle saunakachels en overtuigen door hun bijzondere warmteopslagcapaciteit. Diabasstenen zijn apart verkrijgbaar in onze webshop.
- Siliconekabels moeten, afhankelijk van de aansluiting, apart worden bijgekocht:
- Kachel – vijfaderige siliconekabel: van het bedieningspaneel naar de saunakachel (1,5 mm), zevenaderige siliconekabel: van het bio-bedieningspaneel naar de bio-combikachel (1,5 mm)
- Bedieningspaneel – vijfaderige siliconekabel: van de krachtstroomaansluiting naar het bedieningspaneel (2,5 mm), vijfaderige siliconekabel: van het bedieningspaneel naar de saunakachel (1,5 mm)
- Saunalamp – drieaderige siliconekabel: van de stroomaansluiting/het bedieningspaneel naar de saunalamp (1,5 mm)
- Vlonder van voetwarm vurenhout: voor een aangename ondergrond binnen en buiten de sauna.
- Accessoireshap: voor overzichtelijke opberging van accessoires
- 6-delig saunaset: opgietemmer van robuust vurenhout met opgietlepel & kunststof inzet, zandloper, klimaatmeter en baderegelschild voor sauna’s
Karibu – natuurproducten van hoge kwaliteit
Karibu is al vele jaren een competente partner voor tuinhuis, sauna, speeltoestel, carport of pool – made in Germany. Hoge kwaliteit is daarbij de standaard en alleen geselecteerd eersteklas hout uit duurzaam beheerde bossen in Noord-Europa wordt verwerkt. Door de langzame groei is dit hout bijzonder hard en bestand tegen slijtage. De modernste technologieën zorgen voor een uiterst nauwkeurige productie. Karibu zet de toon in kwaliteit en design.
Veiligheidsinstructies
Onze wellnessartikelen (sauna’s, Buitensauna’s, saunavaten, kota’s, Infraroodcabines, saunakachels etc.) mogen uitsluitend voor privégebruik in huiselijke kring worden gebruikt! Saunakachels en de daarbij behorende besturingselementen mogen alleen door een lokaal erkende elektricien via een vaste aansluiting op het net worden aangesloten. Uitzondering: plug-&-play-saunakachels met 230 volt. De minimale veiligheidsafstanden van de kachel tot de wand en van de kachel tot de kachelbescherming moeten absoluut in acht worden genomen. Bij 9-kW-kachels moet de hoogte van de kachelbescherming worden aangepast. Let voor de hierboven genoemde aanwijzingen op de bijgevoegde montagehandleidingen.
Specificaties
| Saunakachel: | Zonder saunakachel |
| Vloer: | met vloer |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 229 cm |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 170 cm |
| Hoofddeur - Doorgangsbreedte (cm): | 81 cm |
| Hoofddeur - Doorgangshoogte (cm): | 191 cm |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 144 cm |
| Hoofddeur - Deurtype en apparatuur: | 2-Punts Magnetische Sluiting, Enkele deur |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Serie: | Fasssauna 1 |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Houtsoort: | Sparren |
| Oppervlakbehandeling: | geolied |
| Bouwmethode: | Massief houten constructie |
| Aantal personen: | 1-2 personen |
| Bedieningsunit: | Zonder bedieningsunit |
| Vloeroppervlak (m²): | 4 m² |
| Aantal kamers: | 1 |
| Voorruimte: | zonder voorruimte |
| Afgesloten ruimte (m³): | 6,60 m³ |
| Wanddikte (mm): | 38 mm |
| Dakvorm: | Tondak |
| Benodigde shingles: | 4 pakketten (optioneel) |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
| Ontwerp van de vloer: | Vaste Houten Vloeren |
| Deurvariant: | Grafiet volledig glazen deur |
| Aantal vensters: | 1 |
| Venster - Apparatuur: | 1 vast venster |
| Aantal ligbanken: | 2 |
| Versie ligbanken: | 2 ligbanken ong. 55 cm breed |
| Ligbanken houtsoort: | Esp |
| Leveringsomvang: | Grafiet volledig glazen deur, toegang aan de voorkant, incl. 2 ligbedden |
| Beglazing: | Echt glas |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |