Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7100141
Bruine gegroefde WPC-terrastegels, set van 11
Perfect voor balkons, comfortabel om op blote voeten over te lopen, 60 x 30 cm
Pakprijs (11 stuk(s)):€ 69,99 Prijs per stuk(s): € 6,36Levertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
WPC-terrastegel Ook ideaal om op blote voeten op te lopen. De combinatie van hout en...meer
WPC-terrastegel
Ook ideaal om op blote voeten op te lopen. De combinatie van hout en kunststof geeft het terras een hoge kwaliteit, zodat je lang plezier beleeft van je terras.
- Onderhoudsarm
Naast een regelmatige reiniging is er geen verder onderhoud nodig. - Verfijnde kleur
De kleur is tijdloos en kan worden gecombineerd met de meest uiteenlopende tuinmeubelen. - Eenvoudig te leggen
De vloer kan zeer gemakkelijk worden gelegd en weer worden gedemonteerd. De tegels zijn gemonteerd op een kunststof draagrooster en worden eenvoudig in elkaar geschoven.
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Schaduw: | middel |
| Materiaal: | WPC |
| Oppervlakprofiel: | fijn geribbeld |
| Kleur: | Bruin |
| Leveringsomvang: | 11 tegels |
| Dikte (mm): | 21 mm |
| Breedte (cm): | 30 cm |
| Lengte (cm): | 60 cm |
| Oppervlakbehandeling: | mono-extrudeerd |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Bruine gegroefde WPC-terrastegels, set van 11"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken