Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
05dagen
13uur
34min.
13sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...171819...32
Bestsellers
Tuinhuis SET Qubic 2 CLASSIC 19 mm onbehandeld incl. aanbouwdak
-10% Adviesprijs
Artikelnr.: B7150763
Tuinhuis SET Qubic 2 CLASSIC 19 mm onbehandeld incl. aanbouwdak
  • B x D x H: 543 x 276 x 214 cm
  • sokkelmaat huis: B x D: 272 x 272 cm
  • incl. 2,7 m aanbouwdak
Adviesprijs
€ 2.099,99
€ 1.884,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Schwandorf 5 19 mm terragrijs incl. 2,8 m aanbouwdak
-10% Adviesprijs
Artikelnr.: B7155108
Tuinhuis Schwandorf 5 19 mm terragrijs incl. 2,8 m aanbouwdak
  • B x D x H: 530 x 262 x 218 cm
  • funderingsmaat huis: B x D: 238 x 242 cm
  • incl. 2,8 m aanbouwdak
Adviesprijs
€ 1.959,99
€ 1.770,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakgoot PVC "2375"
-41% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151146
Dakgoot PVC "2375"
  • Verf: grijs
Adviesprijs
€ 219,00
€ 129,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuisje Schwandorf 5 19 mm terra grijs, incl. 2,4 m lessenaarsdak
Artikelnr.: B7154536
Tuinhuisje Schwandorf 5 19 mm terra grijs, incl. 2,4 m lessenaarsdak
  • B x D x H: 493 x 262 x 218 cm
  • sokkelafmetingen huis: B x D: 238 x 242 cm
  • incl. 2,4 m uitbouw dak
Adviesprijs
€ 1.829,99
€ 1.664,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Northeim 5 40 mm terra grijs
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7154732
Tuinhuis Northeim 5 40 mm terra grijs
  • B x D x H: 419 x 420 x 248 cm
  • sokkelafmeting: B x D: 365 x 365 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur met lichtuitsparingen
Adviesprijs
€ 3.369,99
€ 2.990,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinberging Northeim 4 40 mm terra grijs
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7154730
Tuinberging Northeim 4 40 mm terra grijs
  • B x D x H: 419 x 360 x 248 cm
  • sokkelmaat: B x D: 365 x 305 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur met lichtuitsparingen
Adviesprijs
€ 3.069,99
€ 2.746,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Aanbouwkast voor tuinhuis Münster onbehandeld
Artikelnr.: L7151106
Aanbouwkast voor tuinhuis Münster onbehandeld
  • B x D x H: 77 x 217 x 211 cm
  • geschikt voor tuinhuis Münster
Adviesprijs
€ 559,00
€ 509,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Vloer voor tuinhuis Carlton 3 + Stockach 3 onbehandeld
Artikelnr.: L7150109
Vloer voor tuinhuis Carlton 3 + Stockach 3 onbehandeld
  • B x D: 242 x 183 cm
  • 16 mm dik massief hout
  • incl. 40 x 60 mm kdi onderlegger
€ 289,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Eindnerfafdichting
-28% Adviesprijs
Artikelnr.: L7020715
Eindnerfafdichting
  • Zeefdrukplaten/thermowood
  • Inhoud: 310 ml
  • incl. Spatel
Adviesprijs
€ 27,90
€ 19,99
Inhoud: 0.31 liter
(€ 64,48 / 1 liter)
Herstellerlogo
Vloer voor tuinhuis Münster 1 + Askola 2 + Glücksberg 3 + Merseburg 4 + Bielefeld 1
Artikelnr.: L7150123
Vloer voor tuinhuis Münster 1 + Askola 2 + Glücksberg 3 + Merseburg 4 + Bielefeld 1
  • 16 mm dik massief hout
  • incl. 40 x 60 mm kdi onderlegger
€ 239,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Afdak 1 164 cm voor Ivar, Livo 1, Livo 2
-12% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151342
Afdak 1 164 cm voor Ivar, Livo 1, Livo 2
  • B x D x H: 164 x 270 x 246,5 cm
Adviesprijs
€ 729,00
€ 639,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
L8010232_V
-16% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L8010242
L8010232_V
  • Inhoud: 2,5 liter
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 35,90
Vanaf  € 29,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 39,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Vloer voor tuinhuis Askola 3 + Glücksberg 4 + Kerko 3 + Merseburg 5
Artikelnr.: L7150111
Vloer voor tuinhuis Askola 3 + Glücksberg 4 + Kerko 3 + Merseburg 5
  • B x D: 238 x 213 cm
  • 16 mm dik massief hout
  • incl. 40 x 60 mm kdi onderlegger
€ 259,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Kandern 7 28 mm terragrijs
Artikelnr.: B7154641
Tuinhuis Kandern 7 28 mm terragrijs
  • B x D x H: 396 x 273 x 222 cm
  • Basisafmeting: B x D: 360 x 240 cm
  • incl. dubbele deur met lichtuitsparingen + 1 bovenlicht
Adviesprijs
€ 2.229,99
€ 2.061,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakgoot PVC "5964"
-16% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151155
Dakgoot PVC "5964"
  • Verf: grijs
Adviesprijs
€ 189,00
€ 159,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakgoot PVC "5962"
-22% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151152
Dakgoot PVC "5962"
  • Verf: grijs
Adviesprijs
€ 177,90
€ 139,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Ontwerpvoorbeeld
-29% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151341
Vloer voor tuinhuizen Ivar, Livo 1, Livo 2
Adviesprijs
€ 419,00
€ 299,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Metalen tuinhuisje Aurum 3,5
Varianten
Artikelnr.: B7158866
Metalen tuinhuisje Aurum 3,5
  • Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen
Vanaf  € 2.099,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinberging Kandern 6 28 mm terra grijs
Artikelnr.: B7154639
Tuinberging Kandern 6 28 mm terra grijs
  • B x D x H: 305 x 303 x 222 cm
  • sokkelmaat: B x D: 270 x 270 cm
  • incl. dubbele deur met lichtuitsparingen + 1 bovenlicht
Adviesprijs
€ 1.849,99
€ 1.751,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Vloer voor tuinhuis Carlton 4 + Stockach 4 onbehandeld
Artikelnr.: L7150108
Vloer voor tuinhuis Carlton 4 + Stockach 4 onbehandeld
  • B x D: 247 x 247 cm
  • 16 mm dik massief hout
  • incl. 40 x 60 mm kdi onderlegger
€ 239,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Askola 6 19 mm terragrijs
Artikelnr.: B7154983
Tuinhuis Askola 6 19 mm terragrijs
  • B x D x H: 302 x 331 x 216 cm
  • Basisafmeting: B x D: 298 x 302 cm
€ 1.654,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Ontwerpvoorbeeld
-37% Adviesprijs
Artikelnr.: L7151344
Vloer voor tuinhuizen Karvo 1 + 2
Adviesprijs
€ 519,00
€ 329,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Platte borstel borstel ALLROUND houten steel
Artikelnr.: L8010575
Platte borstel borstel ALLROUND houten steel
  • 7 cm
  • synthetische borstel
  • roestvrije klem
€ 10,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Eindnerfwas 5735
-14% Adviesprijs
Artikelnr.: L8020038
Eindnerfwas 5735
  • Inhoud: 0,375 liter
  • Beschermende coating voor de kopse zijden
Adviesprijs
€ 30,25
€ 25,99
Inhoud: 0.375 liter
(€ 69,31 / 1 liter)
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...171819...32
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen