Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
05dagen
14uur
27min.
06sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...29303132
Bestsellers
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158811
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.465,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Eenmalige beits HS plus 9264 Rio rozenhout
Varianten
Artikelnr.: L8010290
Eenmalige beits HS plus 9264 Rio rozenhout
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 39,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 53,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Eenmalige beits HS plus 9241 Eiken
Varianten
Artikelnr.: L8010286
Eenmalige beits HS plus 9241 Eiken
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 39,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 53,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Eenmalige beits HS plus 9236 Lariks
Varianten
Artikelnr.: L8010285
Eenmalige beits HS plus 9236 Lariks
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 39,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 53,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Eenmalige beits HS plus 9235 rode ceder
Varianten
Artikelnr.: L8010257
Eenmalige beits HS plus 9235 rode ceder
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 39,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 53,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
Varianten
Artikelnr.: L7150669
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
  • Bitumen shingles van glasvlies
  • 3 m² per pakket
€ 46,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
Varianten
Artikelnr.: L7150668
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
  • Bitumen shingles van glasvlies
  • 3 m² per pakket
€ 46,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...29303132
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen