Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
05dagen
13uur
47min.
28sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...282930...32
Bestsellers
Houtbeschermingsoliebeits 706 eiken
Varianten
Artikelnr.: L8010325
Houtbeschermingsoliebeits 706 eiken
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 903 basaltgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010334
Houtbeschermingsolie-beits 903 basaltgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2308 Nordish red
Varianten
Artikelnr.: L8010272
Landhuisverf 2308 Nordish red
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2708 Kiezelgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010281
Landhuisverf 2708 Kiezelgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 702 lariks
Varianten
Artikelnr.: L8010323
Houtbeschermingsolie-beits 702 lariks
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2607 Donkerbruin zijdemat
Varianten
Artikelnr.: L8010278
Landhuisverf 2607 Donkerbruin zijdemat
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 37,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 50,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2101 Wit
-16% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L8010241
Landhuisverf 2101 Wit
  • Inhoud: 0,75 liter
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 35,90
€ 29,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 39,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 710 grenen
Varianten
Artikelnr.: L8010328
Houtbeschermingsolie-beits 710 grenen
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 900 wit
Varianten
Artikelnr.: L8010333
Houtbeschermingsolie-beits 900 wit
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 34,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 46,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 728 ceder
Varianten
Artikelnr.: L8010331
Houtbeschermingsolie-beits 728 ceder
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 703 mahonie
Varianten
Artikelnr.: L8010324
Houtbeschermingsolie-beits 703 mahonie
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhausverf 2742 verkeersgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010418
Landhausverf 2742 verkeersgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend of zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2735 Lichtgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010417
Landhuisverf 2735 Lichtgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend of zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 727 palissander
Varianten
Artikelnr.: L8010330
Houtbeschermingsolie-beits 727 palissander
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 34,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 46,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 1140 agaatsilver
Varianten
Artikelnr.: L8010404
Houtbeschermingsolie-beits 1140 agaatsilver
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 60,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 81,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 732 licht eiken
Varianten
Artikelnr.: L8010846
Houtbeschermingsolie-beits 732 licht eiken
  • Inhoud: 0,75 liter
  • licht eiken
  • zijdemat
€ 34,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 46,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2704 Steengrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010280
Landhuisverf 2704 Steengrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 900 wit
Varianten
Artikelnr.: L8010317
Houtbeschermingsolie-beits 900 wit
  • Inhoud: 2,5 liter
  • zijdemat
€ 97,99
Inhoud: 2.5 liter
(€ 39,20 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 707 notenbruín
Varianten
Artikelnr.: L8010326
Houtbeschermingsolie-beits 707 notenbruín
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 33,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2506 Koningsblauw
-11% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L8010276
Landhuisverf 2506 Koningsblauw
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
Adviesprijs
€ 35,90
€ 31,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 42,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtolie-beits 708 teak
Varianten
Artikelnr.: L8010327
Houtolie-beits 708 teak
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 34,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 46,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Zelfklevende dakbaan voor zadeldaken zwart
Varianten
Artikelnr.: L7150120
Zelfklevende dakbaan voor zadeldaken zwart
  • 3 mm dik
  • L x B 5 m x 0,5 m
  • Rol van 2,5 m²
Adviesprijs
€ 27,60
€ 25,20 / m²
Inhoud: 2.5 m²
(€ 62,99 / pakket)
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158816
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 240,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.701,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158828
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 469 x 200,5 x 219 cm
  • met aanbouwdak 2,33 m
Adviesprijs
€ 2.429,99
€ 2.274,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...282930...32
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen