Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
05dagen
13uur
47min.
30sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...29303132
Bestsellers
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158824
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 428 x 200,5 x 219 cm
  • met aanbouwdak 2,33 m
Adviesprijs
€ 2.229,99
€ 2.112,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158822
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
  • B x D x H: 240,5 x 240,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 2.049,99
€ 1.918,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158821
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
  • B x D x H: 240,5 x 240,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 2.049,99
€ 1.918,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158818
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
  • B x D x H: 240,5 x 200,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 1.929,99
€ 1.821,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158817
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
  • B x D x H: 240,5 x 200,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 1.929,99
€ 1.821,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158820
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 240,5 x 240,5 x 219 cm
€ 1.724,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158819
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
  • B x D x H: 240,5 x 240,5 x 219 cm
€ 1.724,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158814
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/antraciet
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.659,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158813
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm terragrijs/grijs aluminium
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.659,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158815
Tuinhuis Pluto 2 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/grijs aluminium
  • B x D x H: 240,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.627,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158812
Tuinhuis Pluto 1 metaal/hout modern 28 mm onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
€ 1.465,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits 906 parelgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010237
Houtbeschermingsolie-beits 906 parelgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 34,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 46,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2404 Dennengroen
Varianten
Artikelnr.: L8010274
Landhuisverf 2404 Dennengroen
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 35,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 47,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhausverf 2606 mediumbruin
Varianten
Artikelnr.: L8010416
Landhausverf 2606 mediumbruin
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend of zijdemat
€ 35,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 47,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2311 Karmozijnrood
Varianten
Artikelnr.: L8010273
Landhuisverf 2311 Karmozijnrood
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Landhuisverf 2703 Zwartgrijs
Varianten
Artikelnr.: L8010279
Landhuisverf 2703 Zwartgrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
  • dekkend
  • zijdemat
€ 36,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 49,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Metalen tuinschuur Aurum 3,5 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
Varianten
Artikelnr.: B7158865
Metalen tuinschuur Aurum 3,5 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
  • B x D x H: 497 x 292 x 239 cm
  • met aanbouwdak 2 m
  • funderingsmaat: 289 x 289 cm
Adviesprijs
€ 2.799,99
€ 2.642,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Huis- & tuinverf wit
-13% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: L8010150
Huis- & tuinverf wit
  • Inhoud: 0,75 liter
Adviesprijs
€ 22,90
€ 19,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 26,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Tuinschuur Aurum 2,5 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
Varianten
Artikelnr.: B7158861
Tuinschuur Aurum 2,5 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
  • B x D x H: 414 x 292 x 239 cm
  • met aanbouwdak 2 m
  • funderingsmaat: 206,5 x 289 cm
Adviesprijs
€ 2.499,99
€ 2.371,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Metalen tuinschuur Iridium 3,5 SET grijs aluminium met aanbouw
Varianten
Artikelnr.: B7158849
Metalen tuinschuur Iridium 3,5 SET grijs aluminium met aanbouw
  • B x D x H: 497 x 292 x 213 cm
  • met aanbouwdak 2 m
  • funderingsmaat: 289 x 289 cm
Adviesprijs
€ 2.449,99
€ 2.319,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinschuur Aurum 3 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
Varianten
Artikelnr.: B7158863
Tuinschuur Aurum 3 grijs aluminium voordeelset met aanbouw
  • B x D x H: 497 x 209 x 239 cm
  • met aanbouwdak 2 m
  • funderingsmaat: 289 x 206,5 cm
€ 2.280,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Metalen tuinschuur Aurum 2 antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158852
Metalen tuinschuur Aurum 2 antraciet
  • B x D x H: 207 x 209 x 239 cm
  • sokkelmaat: 206,5 x 206,5 cm
€ 1.640,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Metalen tuinschuur Aurum 3,5 antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158858
Metalen tuinschuur Aurum 3,5 antraciet
  • B x D x H: 290 x 292 x 239 cm
  • funderingsmaat: 289 x 289 cm
€ 2.099,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinschuur Aurum 3,5 grijs aluminium
Varianten
Artikelnr.: B7158857
Tuinschuur Aurum 3,5 grijs aluminium
  • B x D x H: 290 x 292 x 239 cm
  • funderingsmaat: 289 x 289 cm
€ 2.099,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...29303132
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen