Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
05dagen
13uur
44min.
04sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...272829...32
Bestsellers
Zelfklevende dakbaan voor hellende daken
Varianten
Artikelnr.: B7155264
Zelfklevende dakbaan voor hellende daken
  • 3 mm dik
  • L x B: 5 m x 0,5 m
  • rol van 2,5 m²
Vanaf  € 57,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakshingles rechthoek
Varianten
Artikelnr.: B7150356
Dakshingles rechthoek
  • Glasvlies bitumen shingles
  • 3 m² per verpakking
  • zwart
Vanaf  € 57,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Schwandorf 3 19 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7154454
Tuinhuis Schwandorf 3 19 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 242 x 238 x 218 cm
  • basismaat: B x D: 209 x 213 cm
  • incl. enkele deur
€ 946,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Eenmalige beits HS plus
Varianten
Artikelnr.: L8010289
Eenmalige beits HS plus
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
Vanaf  € 39,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 53,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
L7151898_V
Profiteer nu van extra voordeel
Varianten
Artikelnr.: L7151901
L7151898_V
  • B x D x H: 469 x 200,5 x 219 cm
  • met aanbouwdak 2,33 m
Adviesprijs
€ 1.709,00
Vanaf  € 1.569,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
Varianten
Artikelnr.: L7150670
Dakshingles beverstaart met kleurselectie
  • Bitumen shingles van glasvlies
  • 3 m² per pakket
Vanaf  € 46,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Plutus 1 28 mm SET naturel / antraciet met aanbouw
Profiteer nu van extra voordeel
Varianten
Artikelnr.: L7151896
Tuinhuis Plutus 1 28 mm SET naturel / antraciet met aanbouw
  • B x D x H: 428 x 200,5 x 219 cm
  • met aanbouwdak 2,33 m
Adviesprijs
€ 2.309,00
€ 2.129,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Plutus 1 28 mm terragrijs / antraciet
-11% Adviesprijs
Profiteer nu van extra voordeel
Varianten
Artikelnr.: L7151895
Tuinhuis Plutus 1 28 mm terragrijs / antraciet
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 1.759,00
€ 1.569,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Plutus 1 28 mm naturel / antraciet
-12% Adviesprijs
Profiteer nu van extra voordeel
Varianten
Artikelnr.: L7151894
Tuinhuis Plutus 1 28 mm naturel / antraciet
  • B x D x H: 200,5 x 200,5 x 219 cm
Adviesprijs
€ 1.539,00
€ 1.349,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Blokhut SET Trittau 5 38 mm onbehandeld incl. aanbouwdak 300 cm
-11% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7154780
Tuinhuis Blokhut SET Trittau 5 38 mm onbehandeld incl. aanbouwdak 300 cm
  • b x d x h: 706 x 333 x 217 cm
  • sokkelmaat huis: b x d: 372 x 282 cm
  • incl. 3,2 m aanbouwdak
Adviesprijs
€ 3.449,99
€ 3.055,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Bitumen rechthoekige shingles met kleurkeuze
Varianten
Artikelnr.: L7150195
Bitumen rechthoekige shingles met kleurkeuze
  • Bitumen shingles van glasvlies
  • 3 m² per pakket
€ 46,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Blokhut Trittau 5 38 mm onbehandeld
-10% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7154765
Tuinhuis Blokhut Trittau 5 38 mm onbehandeld
  • B x D x H: 406 x 333 x 217 cm
  • sokkelmaat: B x D: 372 x 282 cm
  • incl. deur met glaspanelen
Adviesprijs
€ 2.749,99
€ 2.485,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis blokhut voordeelset Trittau 5 38 mm onbehandeld, incl. aanbouwdak 3 m en achterwand
Varianten
Artikelnr.: B7155123
Tuinhuis blokhut voordeelset Trittau 5 38 mm onbehandeld, incl. aanbouwdak 3 m en achterwand
  • B x D x H: 706 x 333 x 217 cm
  • funderingsmaat huis: B x D: 372 x 282 cm
  • incl. aanbouwdak 3,2 m met achterwand
Adviesprijs
€ 3.799,99
€ 3.493,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Bitumen rechthoekige shingles met kleurkeuze
Varianten
Artikelnr.: L7150194
Bitumen rechthoekige shingles met kleurkeuze
  • Bitumen shingles van glasvlies
  • 3 m² per pakket
€ 46,99
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
Varianten
Artikelnr.: B7158832
Tuinhuis Pluto 3 metaal/hout modern 28 mm met aanbouw onbehandeld/antraciet
  • B x D x H: 544 x 240,5 x 219 cm
  • met aanbouwdak 300 cm
€ 2.614,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm SET antraciet / grijs aluminium met aanbouw
-12% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158808
Tuinhuis Saturn 1 38 mm SET antraciet / grijs aluminium met aanbouw
  • B x D x H: 537,5 x 276 x 231,5 cm
  • incl. 300 cm aanbouw
Adviesprijs
€ 5.449,99
€ 4.790,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm voordeelset onbehandeld / grijs aluminium met aanbouw
-12% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158806
Tuinhuis Saturn 1 38 mm voordeelset onbehandeld / grijs aluminium met aanbouw
  • B x D x H: 537,5 x 276 x 231,5 cm
  • incl. 300 cm aanbouw
Adviesprijs
€ 5.199,99
€ 4.582,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm onbehandeld / antraciet
-10% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158803
Tuinhuis Saturn 1 38 mm onbehandeld / antraciet
  • B x D x H: 276 x 276 x 231,5 cm
Adviesprijs
€ 3.999,99
€ 3.582,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm onbehandeld / grijs aluminium
-10% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158802
Tuinhuis Saturn 1 38 mm onbehandeld / grijs aluminium
  • B x D x H: 276 x 276 x 231,5 cm
Adviesprijs
€ 3.999,99
€ 3.582,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm antraciet / antraciet
-13% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158805
Tuinhuis Saturn 1 38 mm antraciet / antraciet
  • B x D x H: 276 x 276 x 231,5 cm
Adviesprijs
€ 4.249,99
€ 3.708,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm antraciet / grijs aluminium
-13% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158804
Tuinhuis Saturn 1 38 mm antraciet / grijs aluminium
  • B x D x H: 276 x 276 x 231,5 cm
Adviesprijs
€ 4.249,99
€ 3.708,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Saturn 1 38 mm voordeelset onbehandeld / antraciet met aanbouw
-12% Adviesprijs
Varianten
Artikelnr.: B7158807
Tuinhuis Saturn 1 38 mm voordeelset onbehandeld / antraciet met aanbouw
  • B x D x H: 537,5 x 276 x 231,5 cm
  • incl. 300 cm aanbouw
Adviesprijs
€ 5.199,99
€ 4.582,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Houtolie-beits OSMO 1143 onyxsilver
Varianten
Artikelnr.: L8010406
Houtolie-beits OSMO 1143 onyxsilver
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 60,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 81,32 / 1 liter)
Herstellerlogo
Houtbeschermingsolie-beits kleurloos
Varianten
Artikelnr.: L8010844
Houtbeschermingsolie-beits kleurloos
  • Inhoud: 0,75 liter
  • transparant
  • zijdemat
€ 38,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 51,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...272829...32
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen