Naar de homepage
Verlanglijst
Tuinhuizen
Speeltoestellen
Vloeren
Tuin & Terras
Huis & Wonen
Sauna's
Uitverkoop
06dagen
05uur
23min.
33sec.
Bekijk de aanbiedingen van de week! »
Klussersherfst:
Alles voor aanpakkers. Nu tot 45% goedkoper!
  1. Homepage
  2. Tuinhuizen
Tuinhuizen
  • Tuinhuizen
    • Tuinhuis
    • Tuinschuur
    • Accessoires
    • Marktkraam

Tuinhuizen en tuinschuren van hout

Bestsellers
751 Producten
1 ...222324...32
Bestsellers
Colorwax classic kleurloos
-13% Adviesprijs
Artikelnr.: L8010172
Colorwax classic kleurloos
  • Inhoud: 0,75 liter
Adviesprijs
€ 22,90
€ 19,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 26,65 / 1 liter)
Herstellerlogo
Tuinhuis Kastorf 7 28 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7157876
Tuinhuis Kastorf 7 28 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 396 x 273 x 222 cm
  • sokkelmaat: B x D: 360 x 240 cm
Adviesprijs
€ 2.179,99
€ 2.020,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Colorwax classic eiken
Artikelnr.: L8010176
Colorwax classic eiken
  • Inhoud: 0,75 liter
Adviesprijs
€ 22,90
€ 20,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 27,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Colorwax Classic Zilvergrijs
Artikelnr.: L8010173
Colorwax Classic Zilvergrijs
  • Inhoud: 0,75 liter
Adviesprijs
€ 22,90
€ 20,99
Inhoud: 0.75 liter
(€ 27,99 / 1 liter)
Herstellerlogo
Aanbouwdak voor Kulpin 6 28 mm wit
Artikelnr.: L7150637
Aanbouwdak voor Kulpin 6 28 mm wit
  • B x D x H: 229 x 245 x 234 cm
  • wit
€ 419,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Montagedak voor Kulpin 6 28 mm onbehandeld
Artikelnr.: L7150636
Montagedak voor Kulpin 6 28 mm onbehandeld
  • B x D x H: 229 x 245 x 234 cm
  • onbehandeld
€ 389,00
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Aanleunwoning Wandlitz 5 19 mm natuurlijke afwerking
-10% Adviesprijs
Artikelnr.: B7150374
Aanleunwoning Wandlitz 5 19 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 200 x 496 x 230 cm
  • sokkelafmeting: B x D: 178 x 439 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur
Adviesprijs
€ 1.979,99
€ 1.786,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Aanbouw schuur Wandlitz 2 19 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7150371
Aanbouw schuur Wandlitz 2 19 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 200 x 232 x 230 cm
  • basisafmeting: B x D: 178 x 178 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur
€ 1.052,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Kastorf 6 28 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7157874
Tuinhuis Kastorf 6 28 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 305 x 303 x 222 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 270 x 270 cm
€ 1.710,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Aanbouw schuur Wandlitz 4 19 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7150373
Aanbouw schuur Wandlitz 4 19 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 200 x 408 x 230 cm
  • sokkelafmeting: B x D: 178 x 352 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur
Adviesprijs
€ 1.679,99
€ 1.541,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Aanbouw schuur Wandlitz 3 19 mm natuurlijke afwerking
Artikelnr.: B7150372
Aanbouw schuur Wandlitz 3 19 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 200 x 320 x 230 cm
  • bodemmaat: B x D: 178 x 265 cm
  • incl. dubbele vleugeldeur
Adviesprijs
€ 1.379,99
€ 1.297,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinberging SET Radeburg 3 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m lessenaarsdak + achterwand
-13% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157872
Tuinberging SET Radeburg 3 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m lessenaarsdak + achterwand
  • B x D x H: 724 x 393 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 365 x 365 cm
  • incl. 3,3 m aanbouwdak + achterwand
Adviesprijs
€ 4.549,99
€ 3.952,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Radeburg 4 40 mm natuurlijke afwerking
-13% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157865
Tuinhuis Radeburg 4 40 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 528 x 393 x 231 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 488 x 366 cm
Adviesprijs
€ 4.369,99
€ 3.805,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuisje SET Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m lessenaarsdak
-12% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157866
Tuinhuisje SET Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m lessenaarsdak
  • B x D x H: 724 x 331,5 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 365 x 305 cm
  • incl. 3,3 m uitschuifdak
Adviesprijs
€ 3.909,99
€ 3.430,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuisje SET Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m aangebouwd dak + achterwand
-13% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157868
Tuinhuisje SET Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m aangebouwd dak + achterwand
  • B x D x H: 724 x 331,5 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 365 x 305 cm
  • incl. 3,3 m aanbouwdak + achterwand
Adviesprijs
€ 4.209,99
€ 3.675,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis SET Kastorf 7 28 mm naturel incl. 3,2 m opbouw dak + achterwand + zijwand
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157900
Tuinhuis SET Kastorf 7 28 mm naturel incl. 3,2 m opbouw dak + achterwand + zijwand
  • B x D x H: 702 x 273 x 222 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 360 x 240 cm
  • incl. 3,2 m dakuitbouw + achterwand + zijwand
Adviesprijs
€ 3.459,99
€ 3.064,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Radeburg 3 40 mm naturel afwerking
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157863
Tuinhuis Radeburg 3 40 mm naturel afwerking
  • B x D x H: 406 x 393 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 365 x 365 cm
Adviesprijs
€ 3.399,99
€ 3.015,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuisje SET Radeburg 1 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m verlengstuk dak
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157857
Tuinhuisje SET Radeburg 1 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m verlengstuk dak
  • B x D x H: 664 x 331,5 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 305 x 305 cm
  • incl. 3,3 m verlengdak
Adviesprijs
€ 3.349,99
€ 2.974,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinberging SET Kastorf 7 28 mm naturel incl. 3,2 m opbouwdak + achterwand
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157898
Tuinberging SET Kastorf 7 28 mm naturel incl. 3,2 m opbouwdak + achterwand
  • B x D x H: 702 x 273 x 222 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 360 x 240 cm
  • incl. 3,2 m dakuitbouw + achterwand
Adviesprijs
€ 3.259,99
€ 2.901,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Qubic 2 CLASSIC 19 mm terra grijs
Artikelnr.: B7150864
Tuinhuis Qubic 2 CLASSIC 19 mm terra grijs
  • B x D x H: 276 x 276 x 214 cm
  • basisafmeting: B x D: 272 x 272 cm
  • incl. deur met lichtuitsparingen in matglasoptiek
Adviesprijs
€ 1.879,99
€ 1.704,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinberging SET Kastorf 6 28 mm naturel incl. 3,2 m aanbouwdak + achterwand + zijwand
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157888
Tuinberging SET Kastorf 6 28 mm naturel incl. 3,2 m aanbouwdak + achterwand + zijwand
  • B x D x H: 612 x 303 x 222 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 270 x 270 cm
  • incl. 3,2 m dakuitbouw + achterwand + zijwand
Adviesprijs
€ 3.179,99
€ 2.835,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking
-11% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157861
Tuinhuis Radeburg 2 40 mm natuurlijke afwerking
  • B x D x H: 406 x 331,5 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 365 x 305 cm
Adviesprijs
€ 3.109,99
€ 2.778,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuisje SET Radeburg 1 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m aanbouwdak + achterwand
-12% Adviesprijs
Artikelnr.: B7157859
Tuinhuisje SET Radeburg 1 40 mm natuurlijke afwerking incl. 3,3 m aanbouwdak + achterwand
  • B x D x H: 664 x 331,5 x 229,5 cm
  • sokkelafmetingen: B x D: 305 x 305 cm
  • incl. 3,3 m aanbouwdak + achterwand
Adviesprijs
€ 3.649,99
€ 3.219,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
Tuinhuis Stockach 2 19 mm terragrijs
Artikelnr.: B7155111
Tuinhuis Stockach 2 19 mm terragrijs
  • B x D x H: 212 x 210 x 197 cm
  • sokkelmaat: B x D: 182 x 182 cm
€ 987,90
Inhoud: 1 stuk
Herstellerlogo
751 Producten
1 ...222324...32
  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen
  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons
  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Webshop Service

  • 111 dagen retourrecht
  • Contact
  • Retouren & Klachten
  • Bestelling volgen

Informatie

  • Verzendkosten en levering
  • Levering per vrachtwagen: voorwaarden en informatie
  • Informatie over elektrische en elektronische apparaten
  • Betaalmethodes
  • Merken
  • Over ons

Topcategorieën

  • Tuinhuizen
  • Speeltoestellen
  • Vloeren
  • Tuin & Terras
  • Huis & Wonen
  • Sauna's
  • Uitverkoop

Social media

Instagram
WebwinkelKeur-keurmerk van Leondo

Betaalmethoden

CreditcardiDEAL | weroPayPal

Verzendmethoden

GLSGLS ExpressExpediteur
Alle prijzen zijn in euro's, inclusief btw, exclusief Verzendkosten, tenzij anders vermeld.
© 2026 leondo.nl
Colofon
Algemene voorwaarden
Herroepingsrecht
Privacybeleid
Toegankelijkheidsverklaring
Aankoop herroepen