Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L4901484
Dampscherm LDPE-folie, rol van 30 m²
0,1 mm dik, voor laminaat- en parketvloeren
Pakketprijs (30 m²):€ 25,99 Prijs per m²: € 0,87Levertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Dampscherm LDPE-folie Het dampscherm van LDPE-folie biedt extra bescherming tegen opstijgend...meer
Dampscherm LDPE-folie
Het dampscherm van LDPE-folie biedt extra bescherming tegen opstijgend vocht. Als rol van 30 m² uitermate geschikt voor directe plaatsing op dekvloer en voor zwevende laminaat- en parketvloeren.
Specificaties
| Lengte (cm): | 1500 cm |
| Breedte (cm): | 200 cm |
| Fabrikant: | VISCOH |
| Kleur: | Blauw |
| Materiaal: | Polyethyleen met lage dichtheid (LDPE) |
| Toepassingsbereik: | Vloer |
| Dikte (mm): | 0,10 mm |
| Leveringsomvang: | Rol van 30 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | VISCOH |
| Fabrikant | VISCOH GmbH |
| Postadres | Am Flügelbahnhof 4, 96317 Kronach |
| E-mailadres | info@viscoh.de |
| URL naar contactformulier | https://www.viscoh.de/kontakt/fachhandel/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Dampscherm LDPE-folie, rol van 30 m²"
Beoordeling schrijven
Inhoud
5.5 m²
(€ 43,99 / pakket)
€ 43,99
adviesprijs
€ 46,90
-25% korting
Gemaakt in Duitsland
Inhoud
2.694 m²
(€ 40,38 / pakket)
€ 40,38
adviesprijs
€ 53,61
-16% korting
-31% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 45,18 / pakket)
€ 45,18
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
-27% korting
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 47,44 / pakket)
€ 47,44
adviesprijs
€ 65,31
PVC-vrij
Inhoud
2.26 m²
(€ 49,70 / pakket)
€ 49,70
adviesprijs
€ 51,75
Inhoud
2.38 m
(€ 9,99 / stuk)
€ 9,99
adviesprijs
€ 10,08
Inhoud
6.5 m²
(€ 76,99 / pakket)
€ 76,99
adviesprijs
€ 82,90
-52% korting
-23% korting
-28% korting
PVC-vrij
Inhoud
3.423 m²
(€ 119,77 / pakket)
€ 119,77
adviesprijs
€ 167,38
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 44,84
-18% korting
Waterbestendig
Inhoud
1.801 m²
(€ 41,40 / pakket)
€ 41,40
adviesprijs
€ 50,25
-51% korting
Inhoud
1.801 m²
(€ 27,00 / pakket)
€ 27,00
adviesprijs
€ 55,65
Laatst bekeken