- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Designvinylvloer PerForm steen Palermo E09 tegel
UITVERKOOP, 6 mm dik, Klikverbinding, Geïntegreerde isolatie, Gestructureerd, Geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige afschuining
Pakketprijs (1.463 m²):€ 81,91 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Ter Hürne designvinylvloer PerForm tegel
- 6 mm vinyl op HDF-draagplaat
- LOCKitEASY klikverbinding: bijzonder comfortabele en eenvoudige montage voor extreem vlot en schoon leggen
- Slijtvaste PU-coating
- Elastisch oppervlak - bijzonder robuust, lichtlopend, slipvrij, gemakkelijk te reinigen, antistatisch en antibacterieel
- gezond wonen - ftalaatvrij: Gebruik van bio-weekmakers uit sojaolie
- Sterk gecomprimeerde HDF-draagplaat met een bijzonder hoge beschermingsfactor tegen uitzetten
- Geïntegreerde contactgeluidsisolatie van kurk
- Voorbereiding van de ondervloer is bijna niet relevant, omdat de extra installatiehoogte ongelijke vloeren dankzij meerdere lagen compenseert
Uiterlijk
Met zijn fijne reliëf en de prachtige steenlook creëert deze vloer een bijzondere sfeer.
De moderne en stijlvolle tegellook staat voor een zekere coolness - niet alleen in de keuken of badkamer. De aan vier zijden lopende schuine kant benadrukt het plankenkarakter op bijzondere wijze. Dankzij de gestructureerde oppervlakbehandeling heeft deze vloer een bijzonder hoogwaardig uiterlijk met oog voor detail.
Technische details
Deze vinylvloer is 6 mm dik. Zwevend leggen zonder lijm? De knappe LOCKitEASY klikverbinding maakt ?het mogelijk.
Dankzij de slijtlaag van 0,55 mm kan de vloer zelfs goed gelegd worden in kinderkamers, gangen en ruimtes die meer belast worden.
Deze vinylvloer van gebruiksklasse 23 is geschikt voor drukbezochte ruimtes in de particuliere sector zoals keukens, trappenhuizen of entrees. Met zijn commerciële gebruiksklasse 32 is hij ook zeer geschikt voor kantoren, wachtruimtes en boetieks met continu gebruik. Bovendien is hij met gebruiksklasse 42 bij uitstek geschikt in de industrie voor de constante belasting van voertuiggebruik, zoals het geval is in magazijnruimtes.
Optimale weerstand tegen water en vocht zijn de speciale voordelen van dit innovatieve product, dat ideaal is voor vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Door zijn optimale warmtegeleidende eigenschappen is hij zeer geschikt voor het leggen over warmwatervloerverwarming. Omdat de holte tussen de vloer en de ondergrond als resonator fungeert voor slag- en loopgeluiden, is de geïntegreerde isolatie een weldaad - niet alleen voor de buren.
ter Hürne - Uniek als het leven
De naam ter Hürne staat synoniem voor fascinerende, hoogwaardige vloeren, alsook voor wand- en plafondproducten - voor mensen met scherpe kantjes, die zichzelf laten gelden en hoge eisen stellen. ter Hürne beschouwt zijn producten als een belangrijk designelement van de woonruimtes waarin mensen hun individualiteit en eigenheid ontwikkelen: ze vormen het levenspodium in de ware zin van het woord! Hoe veelzijdig het leven ook is, het assortiment is net zo veelzijdig: Parket, laminaat, designvinylvloeren en Multisense vloeren.
Specificaties
| Fabrikant: | ter Hürne |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Tegel |
| Schaduw: | donker |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Slijtlaag: | 0,55 mm |
| Kleur: | Grijs |
| Leveringsomvang: | 2 st. per verpakking, komt overeen met 1,463 m² |
| Verbinding: | LockitEasy |
| Serie: | PerForm |
| Dikte (mm): | 6 mm |
| Belastingscategorie: | 23, 42 |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Lengte (cm): | 121,30 cm |
| Breedte (cm): | 603 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | ter Hürne |
| Fabrikant | ter Hürne GmbH & Co. KG |
| Postadres | Ramsdorfer Str. 5, 46354 Südlohn, Deutschland |
| E-mailadres | info@terhuerne.com |