- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer DD 500 S zandkleurig rots eiken 7122 landhuisdeel
8 mm dik, 5G Dry-kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, geschikt voor vochtige ruimtes, voelbare porenstructuur, 4-zijdige microvelling
Pakketprijs (2.265 m²):€ 92,84 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Meister "DD 500 S" Felseneiche sand 7122 landhuisdeel
Dikte 8 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Onze gezonde vinylvloeren zijn volledig vrij van PVC en weekmakers. Ze zijn bijzonder drukstabiel en behouden hun kleur, zelfs bij langdurige blootstelling aan zonlicht.
Optiek
Het decor in een elegante eikenhoutlook past perfect bij vrijwel alle moderne interieurstijlen. De rustiek ogende landhuisdelen benadrukken met hun 1-strooksoptiek het traditionele karakter van de houtlook. De rondom aangebrachte Velling aan vier zijden accentueert het plankenkarakter nog eens extra.
Met haar breedte van 22 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: zij oogt niet alleen zeer solide, maar ziet er ook gewoon bijzonder krachtig uit.
Technische details
Dit product is uitgerust met een waterbestendige drager en is daardoor uitstekend beschermd tegen vocht. Daarom kan deze vloer probleemloos worden gelegd in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Op een warmwater-vloerverwarming kan deze vloer zonder problemen worden geïnstalleerd.
Dankzij de klikverbinding kan de vloer heel eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte ruimtes in de particuliere woonomgeving, bijvoorbeeld trappenhallen of entrees. De gebruiksklasse (NK) 33 kwalificeert de vloer voor commercieel gebruik met intensieve belasting, zoals in warenhuizen, hallen of klaslokalen. Een geluiddempende onderlaag is in veel gebouwen verplicht – bij deze vloer is die al geïntegreerd. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
MEISTER – ruimtes vol leven
Al vele jaren ontwikkelt en produceert MEISTER met passie producten voor ruimtes vol leven. Als een van de toonaangevende Duitse bedrijven voor laminaat, parket, vinyl, kurk, linoleum en wand- en plafondpanelen incl. accessoires overtuigt MEISTER met hoogwaardige kwaliteit en technische innovatie. MEISTER zet voortdurend nieuwe trends: uitgebreide product- en modellijnen garanderen voor iedere smaak een uitstekende, individuele en aantrekkelijke oplossing. Kwaliteit made in Germany.
Producthinweisen
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees eerst zorgvuldig de installatie-instructies door om de juiste stappen hiervoor te volgen.
Specificaties
| Fabrikant: | Meister |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Schaduw: | middel |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Decorbenaming: | 7122 |
| Decor: | Rotseik zand |
| Draagerplaat: | HDF - Vezelplaat met hoge dichtheid |
| Dikte (mm): | 8 mm |
| Belastingscategorie: | 33, 23 |
| Serie: | DD 500 S |
| Lengte (cm): | 128,70 cm |
| Breedte (cm): | 22 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Synchrone reliëfdruk |
| Verbinding: | 5G Dry |
| Oppervlaktestructuur (Fabrikant informatie): | Gesynchroniseerde poriestructuur |
| Leveringsomvang: | 8 stuks per pak, overeenkomend met 2,265 m² |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Meister |
| Fabrikant | MeisterWerke Schulte GmbH |
| Postadres | Johannes-Schulte-Allee 5 |
| E-mailadres | info@meisterwerke.com |
| URL naar contactformulier | https://www.meisterwerke.com/de/kontakt.html |