- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Modern tabak eiken
5 mm dik, kliksysteem, geïntegreerde ondervloer, met structuur, geschikt voor vochtige ruimtes, 4-zijdige V-groef
Pakketprijs (2.235 m²):€ 40,21 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 10-17 werkdagen
Vinylvloer Timefloor "Klickvinyl" Modern eiken tabak
Dikte 5 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt door eenvoudige installatie en een bijzonder goede prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna elke ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor langdurig plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en gezelligheid uit. Landhuisdelen hebben met hun 1-strooks uitstraling een natuurlijke en rustieke look, die elke ruimte extra knus laat aanvoelen. De rondom 4-zijdige V-groef benadrukt het karakter van de plank en geeft haar meer structuur. Deze vloer krijgt door het gestructureerde oppervlak een verbluffend echte houtlook, die nauwelijks van echt hout te onderscheiden is.
Met een breedte van 22,9 cm is deze vinylplank bijzonder indrukwekkend: ze oogt niet alleen zeer robuust – ze ziet er gewoon sterk en krachtig uit.
Technische details
De meeste vinylvloeren hebben een vijflaagse opbouw: de bovenste laag bestaat uit het decor, dat met de PU-versterkte slijtlaag is samengeperst tot een robuust overlay. Daaronder ligt de drager van vinyl. De volgende laag is de dragerplaat. Helemaal onderaan zorgt de contralaag voor stabiliteit.
Door de 0,3 mm dikke slijtlaag die het oppervlak bedekt, is de vloerbekleding bijzonder duurzaam. Bovendien beschermt deze laag tegen krassen en stoten. Dankzij de weerstand tegen vocht kan deze vinylvloer ook in vochtige ruimtes zoals de badkamer of keuken worden gelegd. De vloer is ongevoelig voor temperatuurschommelingen en heeft een hoge warmtegeleiding, waardoor hij geschikt is voor installatie op een warmwater-vloerverwarming.
In een handomdraai worden deze planken zwevend gelegd – dankzij het praktische kliksysteem. Met de gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer geschikt voor lichte belasting, bijvoorbeeld in kleine kantoren of vergaderruimtes. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vangt een deel van het loop- en contactgeluid op en vermindert zo storende geluiden tijdens het lopen – ook voor de buren. Een extra ondervloer is niet nodig en niet toegestaan.
TIMEFLOOR – hout voor generaties
TIMEFLOOR staat voor vloeren van de hoogste kwaliteit, die alle tijden doorstaan. Volgend op de nieuwste trends biedt de fabrikant een veelzijdig assortiment vloerbedekkingen: hoogwaardige massieve houten vloerdelen en edel parket, gezonde vinyl- en designvloeren en het natuurmateriaal kurk in moderne hout- en tegellook. Als echte experts op het gebied van vloerbedekking letten ze op kwaliteit, woongezondheid en veiligheid en blijven ze steeds bij de tijd – zodat jouw gezin zich generaties lang stabiel, trittsicher en met een goed gevoel in de eigen woning kan uitleven.
Producthinweise
Om beschadigingen te voorkomen is het belangrijk het product vóór de installatie volledig te laten acclimatiseren. Lees hiervoor eerst de leginstructie zorgvuldig door, zodat je alle stappen correct kunt uitvoeren.
Specificaties
| Lengte (cm): | 122 cm |
| Breedte (cm): | 22,90 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | Timefloor |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 31 |
| Dikte (mm): | 5 mm |
| Slijtlaag: | 0,3 mm |
| Verbinding: | 2G Click-System |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Draagerplaat: | SPC - Rigid Board |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Timefloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |