- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer Creation 30 Design Cementine Buckskin tegel
2 mm dik, 45,7 x 91,4 cm, geschikt voor vochtige ruimtes, volledig verlijmen, 100 % recyclebaar, gestructureerd
Pakketprijs (3.76 m²):€ 45,08 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer Gerflor GF-Klebevinyl Creation 30Design Cementine Buckskin
Dikte 20 mm, verlijming, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Vinyl is een echte allrounder en overtuigt door eenvoudige installatie en een zeer aantrekkelijke prijs-kwaliteitverhouding. Deze vinylvloer is geschikt voor bijna iedere ruimte en kenmerkt zich door een hoge slijtvastheid en stootbestendigheid – voor jarenlang plezier van je nieuwe vloer.
Optiek
De fijne embossing en hoogwaardige steenlook zorgen voor een bijzondere sfeer. Het klassieke tegelformaat oogt uiterst elegant en strak. De rondom 4-zijdige V-groef versterkt het karakter van de tegel en geeft extra structuur. Dankzij de modernste embossingtechnieken volgt het gestructureerde oppervlak van deze vloer tot in detail het gevoel van echt steen.
Technische details
De meeste vinylvloeren hebben een vijflaagse opbouw: de bovenste laag is het decor, dat samen met de PU-versterkte slijtlaag wordt geperst tot een robuuste toplag. Daaronder bevindt zich de dragerlaag van vinyl. De volgende laag is de dragerplaat. Helemaal onderaan zorgt de contralaag voor vormstabiliteit.
Door de 0,2 mm dikke slijtlaag die het oppervlak beschermt, is de vloerbedekking extra duurzaam. Bovendien schermt deze laag tegen krassen en stoten. Voor gebruik in vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers is dit waterbestendige product door de fabrikant goedgekeurd. Installatie op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
Dankzij de klikverbinding kan de vloer heel eenvoudig zwevend worden gelegd. Met gebruiksklasse (NK) 23 is de vloerbedekking geschikt voor intensief gebruikte zones in huis, zoals trappenhallen of entreegebieden. Met de commerciële gebruiksklasse (NK) 31 is de vloer geschikt voor lichte belasting, bijvoorbeeld in kleine kantoren of vergaderruimtes. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Dat zorgt voor rust – ook bij je buren.
GERFLOR
Neben innovativen, dekorativen und nachhaltigen Vinyl- und Linoleum-Bodenlösungen fertigt die GERFLOR-Gruppe auch Wandverkleidungen. Der Weltmarktführer für elastische Bodenbeläge ist als absoluter Spezialist in mehr als 100 Ländern etabliert. Langjährige Erfahrung und branchenspezifisches Know-how ermöglichen es, in jedem Anwendungsbereich zu überzeugen und anspruchsvollen Voraussetzungen gerecht zu werden. Alle Produkte werden an Produktionsstandorten in Europa entworfen und hergestellt. Auch die Umwelt kommt nicht zu kurz, denn GERFLOR-Bodenbeläge schützen natürliche Ressourcen, indem in allen Produktbereichen recycelte Materialien verwendet werden.
Specificaties
| Lengte (cm): | 91,40 cm |
| Breedte (cm): | 45,70 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Gestructureerd |
| Fabrikant: | Gerflor |
| Serie: | Creation 30 Design |
| Kleur: | Bruin-grijs |
| Schaduw: | helder |
| Decor: | Cementine Buckskin |
| Legpatroon: | Tegel |
| Belastingscategorie: | 23, 31 |
| Dikte (mm): | 2 mm |
| Slijtlaag: | 0,33 mm |
| Verbinding: | Verlijmen |
| Legtype: | Verlijmen |
| Isolatie: | Isolatie niet geïntegreerd |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Speciale functies: | Waterbestendig, 100 % recyclebaar |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Gerflor |
| Fabrikant | Gerflor Mipolam GmbH |
| Postadres | Mülheimer Straße 27, 53840 Troisdorf |
| E-mailadres | gerflormipolam@gerflor.com |