- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Vinylvloer GreenTec Berdal "Mamor EHD036" tegeloptiek
1292 x 246 x 7,5 mm, klikverbinding, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer, steenoptiek, 4-zijdige vellingkant
Pakketprijs (2.543 m²):€ 73,72 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Vinylvloer EGGER "Home" Berdal Mamor EHD036
Dikte 7,5 mm, kliksysteem, geschikt voor vochtige ruimtes, geïntegreerde ondervloer
Bij de productie van deze vinylvloer is bewust afgezien van PVC en weekmakers. In plaats daarvan zijn oppervlakken gebruikt die bijzonder lage VOC-emissie hebben, en bovendien kleurecht en drukbestendig zijn.
Optiek
Het decor in een verfijnde eikenhoutlook past uitstekend bij vrijwel alle actuele interieurstijlen. Landhuisdelen met hun 1-strooks uitstraling ogen elegant, rustiek en vol karakter. De rondom lopende 4-zijdige V-groef benadrukt het karakter van de plank en geeft extra structuur.
Dankzij het uitzonderlijk brede formaat van 24,6 cm kun je deze vinylplanken niet alleen razendsnel leggen, ze ogen ook bijzonder hoogwaardig en ruimtelijk.
Technische details
Door de waterbestendige dragerplaat kan deze vloerbedekking ook worden toegepast in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer. Installatie op een warmwater-vloerverwarming is probleemloos mogelijk.
Met het slimme kliksysteem gaat de installatie snel en eenvoudig. Op intensief gebruikte commerciële oppervlakken zoals klaslokalen, warenhuizen en hallen overtuigt de vloer door gebruiksklasse (NK) 33. De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid. Dat zorgt voor meer rust – ook voor je buren.
EGGER – meer uit hout
EGGER is een internationale aanbieder van houtproducten. Dit familiebedrijf heeft zijn hoofdzetel in Oostenrijk. EGGER staat voor betrouwbare kwaliteit en is wereldwijd een trendsetter op het gebied van vloerbedekkingen. Met het aansprekende assortiment creëert EGGER individuele en innovatieve oplossingen voor de inrichting van woon- en werkruimtes – met uitstekende expertise in design en toepassingstechnologie.
Specificaties
| Fabrikant: | EGGER |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Legpatroon: | Tegel |
| Schaduw: | helder |
| Afschuining/voeg: | 4-zijdig |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | geschikt voor vochtige ruimtes |
| Legtype: | Klikverbinding |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Verbinding: | CLIC it! Click-System |
| Serie: | Home Design Large |
| Draagerplaat: | Tegen zwelling beschermde dragerplaat |
| Dikte (mm): | 7,50 mm |
| Breedte (cm): | 24,60 cm |
| Lengte (cm): | 129,20 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Poriënstructuur |
| Belastingscategorie: | 33 |
| Speciale functies: | Geluiddempend, Warme voeten, PVC-vrij, Gemakkelijk te reinigen, Duurzaam, Eenvoudige en snelle installatie, Blauwe Engel, woongezond, Waterbestendig, Emissiearm |
| Decor: | Berdal Mamor |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | EGGER |
| Fabrikant | FRITZ EGGER GmbH & Co. OG |
| Postadres | Weiberndorf 20, A-6380 St. Johann in Tirol |
| E-mailadres | sc@egger.com |