Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7900597
Zandfiltersysteem set
6,5 m³/h, incl. accessoires, klaar voor onmiddellijk gebruik
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 2-5 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Lengte (cm): | 64 cm |
| Breedte (cm): | 53 cm |
| Hoogte (cm): | 40 cm |
| Fabrikant: | KARIBU |
| Debiet (l/h): | 6500 l/h |
| Pompvermogen (m³/h): | 6,50 m³/h |
| Leveringsomvang: | Pomp (6,5 m³/h, 230 V), transformator en kabel, kwartszandtank met slang, inlaatmondstuk, aardlekschakelaar, 25 kg kwartsfilterzand |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | KARIBU |
| Fabrikant | Woodgarden GmbH |
| Postadres | Eduard-Suling-Str. 17, 28217 Bremen, Deutschland |
| E-mailadres | info@karibu.de |
| URL naar contactformulier | https://www.karibu.de/informationen/kontakt/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Zandfiltersysteem set"
Beoordeling schrijven
-30% korting
-35% korting
-14% korting
Laatst bekeken