- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Error: Exception: Bandwidth quota exceeded: https://gsheet-ai-middleware.hp24.org/api/prompt. Try re
Schoenenreiniging, antislip onderzijde
Stukprijs adviesprijsRingrubbermat per meter, 7,5 m²
- Hoge elasticiteit
- Gewrichtsvriendelijk
- Antislip oppervlak
- Zwaar belastbaar
- Weerbestendig
- Voor buiten- en binnengebruik
- Dikte: 22 mm
- Vaste breedte: 100 cm
- Lengte: vrij te kiezen (100-750 cm)
- Zwart
Materiaal
Deze ringrubbermat bestaat uit natuurrubber, een hernieuwbaar en recyclebaar natuurproduct. De productie van natuurrubber is daardoor duurzaam en spaart grondstoffen. Bij de vervaardiging van natuurrubber worden plantaardige, elastische polymeren door vulkanisatie tot rubber verwerkt. Dat maakt rubbermatten van natuurrubber in vergelijking met synthetisch geproduceerde rubberproducten elastischer, belastbaarder en duurzamer.
Toepassingsgebieden
De toepassingsmogelijkheden van de ringrubbermat zijn dankzij de speciale honingraatstructuur en het robuuste materiaal vrijwel onbeperkt. Bij gebruik buiten, bij de entree, in de tuin of op het terras kan water via de gaten weglopen en wordt plasvorming effectief voorkomen. Het stabiele natuurrubber verwijdert vuil betrouwbaar van schoenzolen en is in de stal of in de garage onmisbaar. Het antislip oppervlak van de rubbermat zorgt in sneeuwrijke gebieden en zelfs bij ijzel en gladheid voor de nodige veiligheid bij het lopen. Bovendien is de ringrubbermat zeer slijtvast en bestand tegen zware belasting, waardoor zij ook geschikt is voor magazijnen en productiehallen. On gunstige weersomstandigheden en extreme temperaturen hebben geen invloed, of u de mat nu binnen of buiten gebruikt.
Per meter uitgelegd
De ringrubbermat is als meterware verkrijgbaar en kan individueel op maat worden gesneden. De mat heeft een vaste breedte van 100 cm, de lengte is vrij te kiezen tussen 100 en 750 cm.
Let op bij maatwerk
Bij maatwerk kunnen, afhankelijk van het materiaal, maattoleranties van maximaal ±5% optreden.
Maatwerk wordt speciaal voor u geproduceerd en is daarom uitgesloten van retournering.
Specificaties
| Breedte (cm): | 100 cm |
| Lengte (cm): | 100 cm |
| Fabrikant: | HPFloor |
| Kleur: | Zwart |
| Materiaal: | Natuurrubber |
| Toepassingsbereik: | Vloer |
| Dikte (mm): | 22 mm |
| Leveringsomvang: | Rubber ringmat |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | HPFloor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |