Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7121500
Speeltoren speelhuisje op palen "Galaxy S" incl. dubbele schommel grijs-wit en blauwe glijbaan
B x D x H: 400 x 489 x 280 cm, incl. dubbele schommel en glijbaan, incl. platform en ladder
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Speeltoren Galaxy S grijs/wit incl. dubbele schommel + blauwe glijbaan FUNGOO Speeltoren met...meer
Speeltoren Galaxy S grijs/wit incl. dubbele schommel + blauwe glijbaan FUNGOO
Speeltoren met glijbaan, platform, dubbele schommel en ladder – een compleet houten speeltoestel voor in de tuin
- Spel en plezier
Deze speeltoren met glijbaan is ideaal buitenspeelgoed en biedt kinderen steeds weer nieuwe speelervaringen. Via de ladder met afgeronde metalen sporten klimmen ze moeiteloos naar het overdekte platform (ca. 180 x 130 cm). - Accessoires
Voor nog meer speelplezier kunt u de speeltoren uitbreiden met extra accessoires, zoals een telescoop of een stuurwiel. Bekijk hiervoor ons gevarieerde assortiment. - Kleur voorbehandeld
De basisconstructie van dit houten klimtoestel is bijzonder weerbestendig. De massieve staanders van 7 x 7 cm uit robuust naaldhout zijn al grijs/wit gelakt. Voor een lange levensduur adviseren wij om het speeltoestel vóór de eerste winter na de montage opnieuw te behandelen met een beschermende houtlaag. - Incl. dubbele schommel
De dubbele schommel met een 9 x 9 cm dikke schommelbalk is uitgerust met twee rode schommelzitjes. - Eenvoudige en snelle montage
De meegeleverde montagehandleiding is duidelijk en maakt een vlotte opbouw mogelijk. - Incl. glijbaan
Een 2,2 meter lange golvende glijbaan is al in dit voordeelpakket inbegrepen. Met een paar eenvoudige handelingen verandert u de glijbaan in een echte waterglijbaan. Aan de onderzijde bevindt zich een aansluiting voor de tuinslang, die u éénmalig met een boorgat kunt aanbrengen.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 280 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Serie: | Galaxy |
| Platformhoogte: | 126 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt / gelazuurd |
| Aantal palen: | 9 |
| Benodigde paalankers: | 4 stuks (inclusief) |
| Kleur: | Teak |
| Paaldikte (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Speeltoren speelhuisje op palen "Galaxy S" incl. dubbele schommel grijs-wit en blauwe glijbaan"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken