- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerd houten speelhuisje Laura
B x D x H: 202 x 225 x 171 cm, incl. 2 ramen en veranda, incl. vloer en dakleer
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speelhuisje Laura Belladoor
Materiaal: hout, B x D x H: 202 x 225 x 171 cm, incl. 2 ramen en veranda, incl. vloer en dakbedekking
Dit speelhuisje wordt voor je kind een eigen fantasiewereld! Hier kunnen kinderen eindeloos spelen en avonturen beleven, het naar hun eigen creativiteit inrichten en hun eigen verhalen bedenken.
Leeftijdsadvies
Het algemene leeftijdsadvies voor een speeltoren voor kinderen is 3–12 jaar. Let er echter op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en lengte van je kind.
Uitvoering/leveromvang
Speelhuisje Laura, incl. vloer, incl. dakbedekking
- Met vloer
- 2 ramen
- passende dakbedekking
Materiaal
Het speelhuisje is gemaakt van hout. Deze natuurlijke grondstof is ideaal voor buitenspeelgoed – duurzaam en bestand tegen intensief gebruik. Voor de productie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat bekendstaat om zijn robuustheid en lange levensduur. Het speelhuisje is van geïmpregneerd hout, waarbij beschermende middelen onder hoge druk in het hout worden geperst. Zo dringen ze diep in het hout door en wordt het optimaal beschermd tegen uv-straling, weersinvloeden en aantasting door ongedierte.
Onderhoudstip
Bij geïmpregneerd hout is geen nabehandeling noodzakelijk. Om de levensduur en weerbestendigheid van het hout nog verder te vergroten, adviseren wij het product te behandelen met een houtbeschermingsmiddel zoals lak of beits.
Montageadvies
Opdat je kinderen lang plezier hebben van hun speelhuisje, heeft het een stabiele onderconstructie nodig. Plaats het speelhuisje op een geschikte, vlakke ondergrond, in geen geval direct op het gras. Blijvende vochtbelasting van onderaf moet absoluut worden vermeden om schade aan het huisje te voorkomen.
Belladoor – tuininrichting voor een scherpe prijs
Belladoor is de deur naar het groen. Met hoogwaardige kwaliteitsproducten voor buiten zit je altijd goed. Van terrasplanken en -tegels, privacy- en tuinhekken, de ideale garagedeur en praktische verhoogde plantenbak tot een ruime keuze aan speeltoestellen voor kinderen: Belladoor biedt voor elke tuin iets passends. De fabrikant kiest daarbij bewust voor betrouwbare constanten: stabiele constructies en duurzame materialen voor jarenlang plezier van de producten – uitstekende kwaliteit voor een lage prijs.
LET OP:
Niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar. Geschikt voor kinderen van 3 tot 12 jaar.
Gebruik onder toezicht van een volwassene. Gevaar voor struikelen en/of vallen. Alleen voor gebruik in de huiselijke, privéomgeving (TÜV-gekeurd / conform EN71-norm). Uitsluitend voor gebruik buitenshuis. Speelhuisjes moeten op een vaste ondergrond, bijv. beton of tegels, geplaatst worden en mogen geen direct contact hebben met aarde, gras enz. (gevaar van houtrot).
De basisconstructie moet regelmatig worden gecontroleerd op eventuele beschadigingen en houtrot. De aangegeven afmetingen kunnen gering afwijken.
Door productie-technische redenen kunnen onderdelen zoals afdekdoppen, handgrepen, touwen enz. qua kleur afwijken van het getoonde beeldmateriaal. Deze afwijkingen vormen geen reden voor reclamatie.
Specificaties
| Vloer: | met vloer |
| Basisafmeting - Breedte (cm): | 202 cm |
| Basisafmeting - Diepte (cm): | 225 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 132,50 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 125,50 cm |
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 171,50 cm |
| Fabrikant: | Belladoor |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Dakbedekking: | incl. dakleer voor eerste bedekking |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Benodigde shingles: | 2 pakketten (optioneel) |
| Aantal vensters: | 2 |
| Venster - Apparatuur: | 2 vast vensters |
| Kleur: | Bruin groen |
| Leveringsomvang: | Speelhuis Laura, incl. vloer, incl. dakleer |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Belladoor |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |