- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerde houten speeltoren Treehouse incl. dubbele schommel en glijbaan
B x D x H: 501 x 443 x 272 cm, incl. zandbak + klimwand + oprijplank, incl. accessoires + legplank
Stukprijs adviesprijsGeïmpregneerd houten speeltoren Treehouse incl. dubbele schommel, glijbaan Fungoo
B x D x H: 501 x 443 x 272 cm, incl. zandbak + klimwand + oprit, incl. accessoires + plank
Bij deze speeltoren draait alles om lekker bewegen in de buitenlucht. Een eigen avonturenland in de tuin als buitenspeelgoed voor je kind, met eindeloos veel speelmogelijkheden! De buitenafmetingen van deze speeltoren bedragen B x D: 501 x 443 cm. De nokhoogte is 272 cm.
Leeftijdsadvies
Het algemene leeftijdsadvies voor een kind speeltoren is 3–10 jaar. Let er wel op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en de lengte van je kind. Het verhoogde speelplatform van dit speeltoestel heeft een platformhoogte van 125 cm.
Uitrusting/leveringsomvang
- Treehouse onbehandeld, dubbele schommel, platformuitbreiding, klimwand, klimstenen, oprit met knooptouw, ladder, zandbak, plank, 7x handgrepen, 6x grondanker, 1x stuurwiel, 1x telescoop, 1x glijbaan
- Met glijbaan
- Met zandbak
- Met schommel
Materiaal
Deze speeltoren is gemaakt van hout. Deze natuurlijke grondstof is het ideale materiaal voor een duurzaam speeltoestel – stevig en bestendig. Voor de productie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat bekendstaat om zijn hoge weerstand en robuustheid. Het hout is geïmpregneerd, d.w.z. dat impregneermiddel onder hoge druk in het hout wordt geperst. Zo dringt het diep in het hout door en wordt het optimaal beschermd tegen UV-straling, weersinvloeden en aantasting door ongedierte. Bij geïmpregneerd hout is geen nabehandeling noodzakelijk.
Onderhoudstips
Bij geïmpregneerd hout is geen nabehandeling noodzakelijk. Om de levensduur en weersbestendigheid van het houten speeltoestel nog verder te vergroten, raden wij wel aan het product te behandelen met een houtbeschermingsmiddel zoals lak of beits.
Montageadvies
Speeltorens worden intensief gebruikt en moeten daarom stevig worden verankerd, zodat spelende kinderen zich niet kunnen bezeren. Paalankers of H-ankers zorgen voor stabiliteit en zijn bijzonder geschikt voor zware en hoge houten constructies. Ze zijn vuurverzinkt en worden in beton vastgezet. Van paalankers heb je 6 stuks nodig (inclusief).
FUNGOO – veilige houten speeltorens voor je kind
Fungoo is de bedenker van een doordacht modulsysteem voor buitenspeelgoed in de tuin, dat kinderen laat stralen. Individuele combinaties van speeltorens en speelhuisjes met modules zoals schommels, glijbanen of klimwanden toveren je tuin om tot een echte avonturenspeeltuin. De fabrikant gebruikt geïmpregneerd hout als basis voor zijn toestellen. Leuke accessoires zoals een verrekijker of stuurwiel van hoogwaardig kunststof maken het speelhuisje of houten klimtoestel helemaal af en laten weinig te wensen over.
LET OP:
Niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar. Geschikt voor kinderen van 3 tot 10 jaar. Toegestane totale belasting speeltoren: 500 kg.
Gebruik alleen onder direct toezicht van een volwassene. Gevaar voor struikelen en/of vallen. Alleen voor gebruik in de huiselijke, privéomgeving (DIN EN 71-8). Uitsluitend bedoeld voor gebruik buitenshuis. Speeltorens/speelhuisjes op palen met een speelhoogte van meer dan 60 cm moeten op een zachte ondergrond zoals gras of houtsnippers worden geplaatst. Bij speeltorens/speelhuisjes op palen met een speelhoogte onder 60 cm wordt een zachte ondergrond eveneens aanbevolen.
De basisconstructie moet regelmatig worden gecontroleerd op eventuele beschadigingen en aantasting door houtrot. Om de stabiliteit te waarborgen, moeten de palen in de grond worden verankerd. De schroefverbindingen moeten in regelmatige intervallen (ca. 4 weken, afhankelijk van gebruiksfrequentie en leeftijd van het speeltoestel) worden gecontroleerd op stevigheid en stabiliteit. De opgegeven afmetingen kunnen licht afwijken.
Om productietechnische redenen kunnen onderdelen zoals afdekkappen, handgrepen, touwen enz. qua kleur afwijken van het getoonde beeldmateriaal. Deze afwijkingen vormen geen geldige reden voor reclamatie.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 272 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Breedte (cm): | 501 cm |
| Buitenmaten met dakoverstek - Diepte (cm): | 443 cm |
| Fabrikant: | Fungoo |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 125 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Dakvorm: | Zadeldak |
| Aantal palen: | 7 |
| Benodigde paalankers: | 6 stuks (inclusief) |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Paaldikte (cm): | 7 x 7 cm |
| Dakbedekking: | zonder dakbedekking |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Fungoo |
| Fabrikant | Apila Sp. z o.o. |
| Postadres | ul. Jagodowa 92, 62002 Suchy Las, PL |
| E-mailadres | cs@fungoo.eu |
| URL naar contactformulier | https://fungoo.eu/contact/ |