- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerde speeltoren Pirat Captain Jolly incl. gele glijbaan
B x D x H: 313 x 156 x 258 cm, incl. klimwand en klimhelling, incl. gele glijbaan
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerde speeltoren Captain Jolly incl. glijbaan Outgarden
Materiaal: hout, B x D x H: 313 x 156 x 259 cm, incl. klimwand + accessoires, incl. gele glijbaan
Deze speeltoren is perfect buitenspeelgoed voor kleine ontdekkingsreizigers en grote piraten. Boven wappert de Captain Jolly-vlag – het bekende symbool waarop elke piraat zich oriënteert en waarvan kinderen dromen om eronder te varen. Het grote “schip” met zijn afmetingen van 313 x 156 x 250 cm heeft een overdekt gedeelte, zodat jouw bemanning ook bij ruiger weer droge voeten houdt en onbewoonde eilanden kan ontdekken. Het uitzichtplatform ligt op een hoogte van 122 cm en nodigt uit tot rollenspellen vol fantasie. Aan bakboord (links) zorgt een blauwe glijbaan ervoor dat kinderen razendsnel het avontuur in kunnen glijden. Aan de achterzijde is er een klimwand en aan stuurboord een ladder, zodat ze net zo snel weer aan boord van dit houten klimtoestel zijn.
Leeftijdsadvies
Het algemene leeftijdsadvies voor een speeltoren voor kinderen is 3–12 jaar. Let er daarbij op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en lengte van je kind.
Uitrusting / levering
- Speeltoren Captain Jolly, geïmpregneerd, dak van zeildoek, 2 handgrepen, zandbak, ladder, klimwand, klimstenen, 1x telescoop, 1x stuurwiel, 1x piratenvlag, 1x glijbaan
- Met zandbak (ca. 80 x 80 cm). Voor het driekwart vullen van de zandbak is ongeveer 100 kg speelzand nodig.
- Inclusief een 2,28 m lange golfglijbaan, die met enkele eenvoudige handelingen aan het platform kan worden gemonteerd. Daarnaast kun je de glijbaan omtoveren tot een coole waterglijbaan: aan de onderzijde van de glijbaan is een aansluiting voor een tuinslang voorzien, die je eenmalig kunt activeren met een boorgat.
- Zonder schommel
Extra accessoires, zoals bijvoorbeeld stuurwiel, brievenbus, valdempende tegels enz., zijn optioneel afzonderlijk bij ons verkrijgbaar.
Materiaal
Deze houten speeltoren is een stevig speeltoestel voor in de tuin. Hout is een natuurlijk materiaal dat ideaal is voor speeltoestellen en ander buitenspeelgoed – sterk en duurzaam. De staanders van de speeltoren zijn 7 x 7 cm dik en zorgen zo voor een bijzonder stabiele basisconstructie.
Voor de constructie is hoogwaardig grenenhout gebruikt, dat bekendstaat om zijn weerstand en robuustheid.
Het hout is geïmpregneerd; daarbij worden de beschermende middelen onder hoge druk in het hout geperst. Zo dringen ze diep in het hout door en wordt het optimaal beschermd tegen uv-straling, weersinvloeden en aantasting door schimmels en insecten. Geïmpregneerd hout hoeft niet nabehandeld te worden.
Onderhoudstip
Om het natuurlijke vergrijzen door weersinvloeden te vertragen, kun je je speelhuisje – maar pas na volledige droging – naar eigen smaak in een kleur afwerken. Wij adviseren hiervoor een dekkende, openporige houtbeschermingsbeits. Meer informatie over kesseldrukimpregnering vind je in het infoblad kesseldrukimpregnering in onze downloadsectie.
Montageadvies
Speeltorens worden blootgesteld aan grote krachten en moeten daarom met stabiele verankeringssystemen worden gezekerd, zodat spelende kinderen zich niet kunnen bezeren. Paal- c.q. H-ankers zorgen voor de nodige stabiliteit, omdat ze bij uitstek geschikt zijn voor zware en hoge houtconstructies. Ze zijn thermisch verzinkt en worden in beton gezet.
Hiervoor heb je grondankers nodig om in te betoneren. Er zijn 4 paalankers en 2 schommelankers nodig, die afzonderlijk verkrijgbaar zijn.
Outgarden – hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten rond hout en meer: Outgarden biedt eersteklas kwaliteit bij tuin- en gereedschapshuizen, speeltorens, schuttingen, terrasplanken en kassen. Al vele jaren produceert de fabrikant alles wat van jouw buitenruimte een heerlijke plek om te verblijven maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuin voor weinig geld.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 258 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 122 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 5 |
| Benodigde paalankers: | 5 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
| Dakbedekking: | incl. dakfolie |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |