- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerde speeltoren Pirat Captain Snappy met dubbele schommel incl. blauwe glijbaan en blauwe
B x D x H: 507 x 255 x 258 cm, incl. klimwand, incl. blauwe glijbaan + blauwe zitjes
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speeltoren Captain Snappy incl. dubbele schommel + glijbaan Outgarden
Materiaal: hout, B x D x H: 507 x 255 x 258 cm, incl. klimwand, incl. blauwe glijbaan + blauwe schommelzitjes
Dit avontuurlijke buitenspeelgoed is gemaakt voor kleine ontdekkingsreizigers en grote piraten. De speeltoren heeft een Captain-Jolly-vlag – hét herkenbare symbool voor piraten en de droom van ieder kind om onder te varen. Met zijn afmetingen van 507 x 255 x 258 cm verandert dit schip je tuin in een spannend speeltoestel met glijbaan, schommel en klimwand. Het dak biedt beschutting tegen de denkbeeldige ruige zee, terwijl kinderen vanaf het uitkijkplatform op 122 cm hoogte naar onbekende eilanden speuren. Via de blauwe glijbaan aan bakboord (links) suizen ze zo het avontuur in. Terug aan boord klimmen ze weer omhoog via de klimwand aan de achterzijde of de ladder aan stuurboord. Verschijnen er andere piraten aan de horizon, dan helpt de dubbele schommel om vliegensvlug naar het andere schip te ‘zwaaien’ en stimuleert tegelijk evenwicht en motoriek.
Leeftijdsadvies
Het algemene leeftijdsadvies voor een speeltoren voor kinderen is 3–12 jaar. Let er wel op dat de hoogte van de speeltoren past bij de leeftijd en lengte van je kind.
Uitvoering/leveringsomvang
- Speeltoren Captain Jolly van geïmpregneerd hout, zeildoekdak, platformverlenging, dubbele schommel, 2x schommelzitje of 1x nestschommel (afhankelijk van je keuze), 4 schommelhaken, 2 handgrepen, zandbak, ladder, 1x telescoop, 1x stuurwiel, 1x glijbaan
- Inclusief een 2,2 m lange golfglijbaan die met een paar eenvoudige handelingen aan het platform kan worden gemonteerd. Daarnaast kun je de glijbaan omtoveren tot een coole waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan zit een aansluiting voor een tuinslang, die je eenmalig met een boorgat kunt voorbereiden.
- Met zandbak (ca. 80 x 80 cm). Om de zandbak voor drie kwart te vullen, heb je ongeveer 100 kg speelzand nodig.
- Inclusief een rode dubbele schommel met een robuuste schommelbalk van 9 x 9 cm.
Verder speelmateriaal en accessoires, zoals een extra stuurwiel, brievenbus of valdempende tegels, zijn optioneel afzonderlijk bij ons verkrijgbaar.
Materiaal
Deze speeltoren is gemaakt van hout. Dit houten speeltoestel is ideaal als buitenspeelgoed – sterk, duurzaam en aangenaam om aan te raken. De staanders van de speeltoren zijn 7 x 7 cm dik en zorgen voor een extra stabiele basisconstructie.
Voor de constructie is eersteklas grenenhout gebruikt, dat bekendstaat om zijn hoge weerstand en robuustheid.
Het hout is geïmpregneerd; daarbij worden de beschermende middelen onder hoge druk in het hout geperst. Zo dringen ze diep in het materiaal door en wordt het optimaal beschermd tegen UV-straling, weersinvloeden en aantasting door insecten en schimmels. Bij geïmpregneerd hout is nabehandeling niet noodzakelijk. Om de levensduur en weersbestendigheid nog verder te verhogen, raden we wel aan het product te behandelen met een geschikt houtbeschermingsmiddel, zoals lak of beits.
Onderhoudstip
Om te voorkomen dat het hout door weer en wind natuurlijk vergrijst, kun je dit speelhuisje – maar pas na volledige droging – naar wens in jouw favoriete kleuren schilderen. Wij adviseren daarvoor een dekkende, ademende houtbeschermingsbeits. Meer informatie over geïmpregneerd hout vind je in het "Infoblad geïmpregneerd hout" in onze downloadsectie.
Montagetip
Speeltorens worden intensief gebruikt en staan bloot aan flinke krachten. Daarom moeten ze met een stabiel verankeringssysteem worden bevestigd, zodat spelende kinderen veilig kunnen klimmen en schommelen. Paal- of H-ankers zorgen voor extra stabiliteit, omdat ze bijzonder geschikt zijn voor zware en hoge houtconstructies. Ze zijn vuurverzinkt en worden in beton vastgezet.
Voor de montage zijn grondankers nodig om in te betoneren. Je hebt 4 paalankers en 2 schommelankers nodig; deze zijn afzonderlijk verkrijgbaar.
Outgarden – hout zonder compromissen
Betaalbare merkproducten van hout en meer: Outgarden biedt eersteklas kwaliteit in tuin- en gereedschapsschuren, speeltorens, schuttingen, terrasplanken en kassen. Al vele jaren maakt deze fabrikant alles wat van jouw buitenruimte een fijne plek om te verblijven maakt. Innovatieve materialen, hoogwaardig hout en scherpe prijzen – daarvoor staat Outgarden. Kortom: veel tuinplezier voor weinig geld.
Let op:
Niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar. Geschikt voor kinderen van 3 tot 12 jaar.
Gebruik onder toezicht van een volwassene. Gevaar voor struikelen en/of vallen. Alleen geschikt voor gebruik in en rond het huis, privé (DIN EN 71-8). Uitsluitend bedoeld voor buitengebruik. Speeltorens/speelhuisjes op palen met een speelhoogte van meer dan 60 cm moeten op een zachte ondergrond zoals gras of houtspaanders worden geplaatst. Ook bij speeltorens/speelhuisjes op palen met een speelhoogte onder 60 cm wordt een zachte ondergrond aanbevolen.
Controleer de basisconstructie regelmatig op eventuele beschadigingen en houtrot. Om de stabiliteit te waarborgen, moeten de palen in de grond worden verankerd. Controleer de schroefverbindingen regelmatig (ca. elke 4 weken, afhankelijk van gebruiksfrequentie en leeftijd van het speeltoestel) op stevigheid en stabiliteit. De opgegeven afmetingen kunnen licht afwijken.
Om productietechnische redenen kunnen onderdelen zoals afdekkappen, handgrepen, touwen enz. qua kleur afwijken van het afgebeelde product. Deze afwijkingen vormen geen reden voor reclamatie.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 258 cm |
| Fabrikant: | Outgarden |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 122 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 9 |
| Benodigde paalankers: | 7 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Bruin groen |
| Paaldikte schommel (cm): | 7 x 7 cm |
| Paaldikte schommel dwarsbalk (cm): | 9 x 9 cm |
| Paaldikte speeltoren (cm): | 7 x 7 cm |
| Dakbedekking: | incl. dakfolie |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |