Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar!
Artikelnummer L7121287
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen Tree Hut incl. dubbele schommel en roze glijbaan
B x D x H: 396 x 237 x 298 cm, incl. golfglijbaan roze, incl. schommelzitje roze
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Tree Hut" incl. dubbele schommel en roze glijbaan...meer
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Tree Hut" incl. dubbele schommel en roze glijbaan Prestige Garden
Dit speelhuisje op palen wordt geleverd met enkele deur, raam, ladder en handgrepen en biedt kinderen uren buitenspeelplezier in de tuin, terwijl klimmen, glijden en schommelen de motoriek en het evenwicht spelenderwijs stimuleert.
- Heel veel speelmogelijkheden
De brede, tweedelige deur, het raam dat met luiken kan worden afgesloten en de veranda van ca. 80 cm breed geven kinderen allerlei speelmogelijkheden. Bij de afwerking staat veiligheid voorop: ramen en deuren zijn zo ontworpen dat ze vingerknelbescherming bieden. - Incl. dubbele schommelset
Het speelhuisje wordt geleverd met een uitbreiding met dubbele schommelset, incl. twee roze schommelzitjes. - Stabiele basisconstructie
Het speelhuisje is gemaakt van geïmpregneerd grenenhout en is daardoor goed bestand tegen weer en wind. De 8,8 x 8,8 cm sterke staanders zorgen voor veel stabiliteit. We raden aan het speeltoestel met grondankers in de bodem te verankeren. - Eenvoudige en snelle montage
De gedetailleerde, goed begrijpelijke montagehandleiding zorgt ervoor dat u het speelhuisje eenvoudig en snel kunt opbouwen. Bovendien bestaat het dak uit 2 delen, waardoor de montage nog makkelijker wordt. - Incl. glijbaan
Een 2,90 meter lange, roze golvende glijbaan is in dit voordeelpakket al inbegrepen. De glijbaan is met een paar simpele handelingen om te toveren tot een coole waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan zit een aansluiting voor de tuinslang, die u eenmalig kunt maken met een boorgaatje.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 298 cm |
| Fabrikant: | Prestige Garden |
| Serie: | Tree Hut |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 12 jaar |
| Platformhoogte: | 142 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Aantal palen: | 4 |
| Benodigde paalankers: | 7 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Paaldikte (cm): | 8,8 x 8,8 cm |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Prestige Garden |
| Fabrikant | Toy Trade Holland BV |
| Postadres | Stationsstraat 38, 3881 AD Putten, NL |
| E-mailadres | info@prestige-garden.eu |
| URL naar contactformulier | https://prestige-garden.eu/de/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen Tree Hut incl. dubbele schommel en roze glijbaan"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken