Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar!
Artikelnummer L7121277
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Tree Hut" incl. schommel en roze glijbaan
B x D x H: 316 x 237 x 298 cm, incl. golvende glijbaan roze, incl. schommelzitje roze
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Geïmpregneerd speelhuisje op palen "Tree Hut" met enkele schommeluitbreiding en roze...meer
Geïmpregneerd speelhuisje op palen "Tree Hut" met enkele schommeluitbreiding en roze golfglijbaan Prestige Garden
Dit houten speelhuisje op palen wordt geleverd met enkele deur, raam, ladder en handgreep en zorgt voor uren speelplezier in de tuin voor kinderen.
- Heel veel speelmogelijkheden
De brede, tweedelige deur, het raam dat met luiken kan worden afgesloten en de veranda van ca. 80 cm breed geven kinderen eindeloos veel speelmogelijkheden. Zo wordt dit buitenspeelgoed een eigen huisje, winkel of kasteel. Bij de afwerking staat veiligheid voorop: ramen en deuren zijn uitgevoerd met vingerknelbescherming. - Incl. enkele schommel
Dit speelhuisje wordt geleverd met een aanbouw voor een enkele schommel, incl. een roze schommelzitje. Zo ontstaat een compleet schommeltoestel waarmee kinderen actief kunnen bewegen en hun motoriek ontwikkelen. - Stevige basisconstructie
Het speelhuisje is gemaakt van geïmpregneerd grenenhout profielhout en is daardoor zeer goed bestand tegen weer en wind. De 8,8 x 8,8 cm dikke palen zorgen voor een bijzonder stabiel speeltoestel. We raden aan het speelhuisje met grondankers in de bodem te verankeren. - Eenvoudige en snelle montage
De gedetailleerde en makkelijk te begrijpen montagehandleiding zorgt voor een eenvoudige en snelle montage. Bovendien bestaat het dak uit 2 dakelementen, waardoor het nog eenvoudiger te monteren is. - Incl. glijbaan
Een 2,90 meter lange, roze golfglijbaan is in het voordeelpakket al inbegrepen. Met een paar eenvoudige handelingen verander je de glijbaan in een verfrissende waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor de tuinslang, die je met één boorgaatje in gebruik kunt nemen. Zo wordt dit speeltoestel met glijbaan op warme dagen nog leuker.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 298 cm |
| Inwendige afmeting huis / grootste kamer (B x D cm): | 120 x 129 cm |
| Inwendige afmeting huis - Breedte (cm): | 120 cm |
| Inwendige afmeting huis - Diepte (cm): | 129 cm |
| Fabrikant: | Prestige Garden |
| Serie: | Tree Hut |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Inwendige afmeting: | B x D: ca. 120 x 129 cm (speelhuis) |
| Platformhoogte: | 142 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Dikte van de vloer: | 19 mm |
| Ontwerp van de vloer: | Vaste Houten Vloeren, Noot- En Verenborden |
| Aantal palen: | 7 |
| Benodigde paalankers: | 5 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Paaldikte (cm): | 8,8 x 8,8 cm |
| Kleur: | Natuurlijk |
| Aantal vensters: | 1 |
| Venster - Apparatuur: | 1 venster met luiken |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Prestige Garden |
| Fabrikant | Toy Trade Holland BV |
| Postadres | Stationsstraat 38, 3881 AD Putten, NL |
| E-mailadres | info@prestige-garden.eu |
| URL naar contactformulier | https://prestige-garden.eu/de/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Tree Hut" incl. schommel en roze glijbaan"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken