- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Kurkvloer Naturboden DESIGNTrend Eiken Pearl
Hygiënisch en onderhoudsvriendelijk, kindvriendelijk en comfortabel, hoge bescherming tegen vocht, keramische lak, klikverbinding, geïntegreerde kurk-onderlaag
Pakketprijs (2.03 m²):€ 89,30 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
GRANORTE Kurkvloer natuurvloer DESIGNTrend Eiken Pearl
Dikte 8,5 mm, klikverbinding, Landhuisdeel
Een kurkvloer is de perfecte keuze als je bij je vloer veel waarde hecht aan kwaliteit en duurzaamheid. Kurk bestaat voor 100% uit hernieuwbare grondstoffen en biedt van nature tal van voordelen. Naast uitstekende geluids- en warmte-isolerende eigenschappen is kurk aangenaam veerkrachtig en altijd warm aan de voeten. Dankzij de antistatische eigenschappen biedt dit natuurlijke materiaal geen voedingsbodem voor stof en mijten en is het daardoor ook zeer geschikt voor mensen met een allergie. Voor het onderhoud hoeft kurk alleen maar gestofzuigd of vochtig (nebeldamp) gedweild te worden. Een onderhoudsvriendelijke vloer die ook in de kinderkamer uitstekend tot zijn recht komt.
DESIGNTrend: fluisterstille, duurzame kurkvloer in natuurlijke houtlook
Uitzonderlijk natuurlijke uitstraling met een echte houtstructuur, daarbij ongelooflijk stil, comfortabel en milieuvriendelijk: dat zijn de DESIGNTrend-producten van GRANORTE®. De kurkvloeren zijn opgebouwd uit zeven lagen die samen zorgen voor een bijzonder aangenaam loopgevoel. De twee onderste lagen bestaan uit een kurklaag voor thermische en akoestische isolatie en de JointShield®-kantimpregnering voor bescherming tegen vocht. Daarboven liggen het Uniclic®-kliksysteem voor een snelle installatie en de hoogverdichte, zwelbestendige dragerplaat. De natuurkurklaag overtuigt door zijn hoge dichtheid. Voor de authentieke houtlook zorgen de hoog-resolutie digitale print en de supermatte, slijtvaste afwerking met WEARTOP®. Dankzij MICROBAN zijn DESIGNTrend-vloeren optimaal beschermd tegen bacteriën die vlekken en geurtjes veroorzaken, zodat de vloer langer fris en schoon blijft.
Highlights
- warm aan de voeten, duurzame kurkoppervlakte, PVC-vrij, 100% recyclebaar, herbruikbaar, antibacterieel
- made in Portugal
- digitaal bedrukt
- perfect voor de kinderkamer
- afwerking: WEARTOP High-Performance-Coating
- AWS – Authentic Wood Surface
- dragerplaat: JointShield® met kantimpregnering voor hoge vochtbescherming
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en geborgenheid uit. De hoogwaardige landhuisdeeloptiek van deze kurkvloer past perfect bij elke woonstijl. Het 1-strooks design oogt harmonieus en elegant. De voegloze look werkt modern, ruimtelijk en stijlvol en zorgt voor een naadloos legbeeld met een gelijkmatige ruimtelijke uitstraling.
Technische details
Het onderhoudsvriendelijke, krasbestendige en slijtvaste oppervlak in combinatie met een middellaag van hoogdicht geperste en toch elastische kurk zorgt voor een bijzonder aangenaam loopgevoel en extra lange levensduur. De onderste laag bestaat uit een zwelgereduceerde houtvezelplaat (HDF), die garant staat voor stabiliteit en een eenvoudige installatie.
De planken hebben een breedte van 194 mm, een lengte van 1164 mm en een dikte van 8,5 mm. Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking komt overeen met gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief belaste woonruimtes, zoals trappenhallen of entreezones. In wachtkamers, kantoren of boetieks met continu gebruik scoort de vloer in de commerciële sector met gebruiksklasse (NK) 32. Door het ontbreken van bescherming tegen sterke vochtbelasting is plaatsing in natte ruimtes zoals keuken of badkamer niet aan te raden. Leggen over een warmwater-vloerverwarming is geen probleem.
De geïntegreerde geluiddempende onderlaag vermindert storend loop- en contactgeluid en zorgt voor extra elasticiteit bij elke stap.
GRANORTE® – milieuvriendelijke vloerbedekkingen van kurk
GRANORTE® is een toonaangevende fabrikant van milieuvriendelijke vloerbedekkingen, granulaat voor kunstgras en designobjecten van kurk. Er worden van kurk zelfs wandbekledingen en stoffen gemaakt, die zowel in exclusieve woningbouw als in de jachtbouw worden toegepast. In een duurzame kringloopeconomie wordt kurk – door de natuur in zeer lange groeicycli gevormd – gerecycled tot „Schöner Wohnen“. Zo draagt GRANORTE® met groot milieubewustzijn en sociaal engagement bij aan het zinvol benutten én tegelijkertijd beschermen van de kurkeikenbossen. Het maakt deel uit van de bedrijfsverantwoordelijkheid om de biodiversiteit en de integriteit van het ecosysteem van de kurkeikenbossen – een van de grootste CO2-opslagplaatsen ter wereld – voor toekomstige generaties te behouden.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,40 cm |
| Lengte (cm): | 116,40 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Reliëfstructuur |
| Fabrikant: | Granorte |
| Serie: | DESIGNTrend |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eik |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8,50 mm |
| Verbinding: | Uniclic |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, komt overeen met 2,03 m² |
| Speciale functies: | Warme voeten, PVC-vrij, Duurzaam kurkoppervlak, Herbruikbaar, 100 % recyclebaar, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Granorte |
| Fabrikant | GRANORTE GmbH DEUTSCHLAND |
| Postadres | Nimrodstraße 22, 90441 Nürnberg, Deutschland |
| E-mailadres | info@granorte.de |
| URL naar contactformulier | https://www.granorte.pt/de/kontakt/ |