- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Kurkvloer Naturboden "DESIGNTrend" eiken Seashell
Hygiënisch en onderhoudsvriendelijk, kindvriendelijk en comfortabel, hoge vochtbescherming, keramische lak, klikverbinding, geïntegreerde kurk-ondervloer
Pakketprijs (2.03 m²):€ 103,51 Prijs per m²: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
GRANORTE kurkvloer Naturboden DESIGNTrend eiken Seashell
dikte 8,5 mm, klikverbinding, landhuisdeel
Een kurkvloer is een uitstekende keuze als je bij je vloer veel waarde hecht aan kwaliteit en duurzaamheid. Kurk bestaat voor 100% uit hernieuwbare grondstoffen en biedt van nature tal van voordelen. Naast zijn uitstekende geluids- en warmte-isolerende eigenschappen is kurk veerkrachtig en aangenaam warm aan de voeten. Dankzij de antistatische eigenschappen krijgen stof en mijten nauwelijks grip, waardoor deze vloer ook geschikt is voor mensen met een allergie. Voor het onderhoud hoeft de kurkvloer alleen te worden gestofzuigd of licht vochtig te worden gedweild. Een onderhoudsvriendelijke vloer die ook in de kinderkamer perfect tot zijn recht komt.
DESIGNTrend: fluisterstille, duurzame kurkvloer met natuurlijke houtlook
Een uitzonderlijk natuurlijke uitstraling met echte houtstructuur, daarbij opvallend stil, comfortabel en milieuvriendelijk: dat zijn de DESIGNTrend-producten van GRANORTE®. De kurkvloeren zijn opgebouwd uit zeven lagen, die samen zorgen voor een bijzonder aangenaam loopcomfort. De twee onderste lagen bestaan uit een kurklaag voor thermische en akoestische isolatie en de JointShield®-kantenimpregnering voor bescherming tegen vocht. Daarboven bevinden zich het Uniclic®-kliksysteem voor snelle installatie en de hoogverdichte, zwelbestendige dragerplaat. De natuurkurklaag overtuigt door zijn hoge dichtheid. Voor de authentieke houtlook zorgen de hoogresolutie digitale print en de supermatte, slijtvaste afwerking met WEARTOP®. Dankzij MICROBAN zijn DESIGNTrend-vloeren goed beschermd tegen bacteriën die vlekken en geurtjes veroorzaken, zodat de vloer langer fris en schoon blijft.
Highlights
- warm aan de voeten, duurzame kurktoplaag, pvc-vrij, 100% recyclebaar, herbruikbaar, antibacterieel
- made in Portugal
- digitaal bedrukt
- ideaal voor de kinderkamer
- afwerking: WEARTOP high-performance-coating
- AWS – Authentic Wood Surface
- dragerplaat: JointShield® met kantenimpregnering voor hoge bescherming tegen vocht
Optiek
Het decor in authentieke eikenhoutlook straalt voelbare warmte en gezelligheid uit. De hoogwaardige landhuisdeeloptiek van deze kurkvloer sluit mooi aan bij vrijwel iedere interieurstijl. Het 1-strooks design oogt harmonieus en elegant. De voegloze uitstraling werkt modern, ruimtelijk en stijlvol en zorgt voor een naadloos vloerbeeld met een rustige, egale uitstraling.
Technische details
Het onderhoudsvriendelijke, krasbestendige en robuuste oppervlak in combinatie met een middenlaag van hoogdicht geperste maar toch elastische kurk zorgt voor een prettig loopgevoel en een lange levensduur. De onderste laag bestaat uit een zwelgereduceerde houtvezelplaat (HDF), die stabiliteit biedt en de installatie vereenvoudigt.
De planken hebben een breedte van 194 mm, een lengte van 1164 mm en een dikte van 8,5 mm. Met behulp van de klikverbinding kan de vloer eenvoudig zwevend worden gelegd. De vloerbedekking behoort tot gebruiksklasse 23 en is daarmee geschikt voor intensief gebruikte woonruimtes, bijvoorbeeld trapportalen of entreezones. In wachtruimtes, kantoren of boetieks met voortdurende belasting overtuigt de vloer met gebruiksklasse (NK) 32 ook in commerciële omgevingen. Omdat er geen bescherming is tegen sterke vochtbelasting, wordt plaatsing in vochtige ruimtes zoals keuken of badkamer afgeraden. Leggen over een warmwater-vloerverwarmingssysteem is geen probleem.
De geïntegreerde geluiddempende onderlaag reduceert storend loop- en contactgeluid en geeft extra veerkracht bij elke stap.
GRANORTE® – milieuvriendelijke vloerbedekking van kurk
GRANORTE® is een toonaangevende producent van milieuvriendelijke vloerbedekkingen, granulaten voor kunstgras en designobjecten van kurk. Er worden zelfs wandbekleding en stoffen van kurk gemaakt, die zowel in exclusieve woningbouw als in de jachtbouw worden toegepast. In een duurzame kringloopeconomie wordt kurk – door de natuur in zeer lange groeicycli gevormd – gerecycled tot „Schöner Wohnen“. Zo draagt GRANORTE® met groot milieu- en maatschappelijk engagement bij aan het zinvol benutten van de kurkeikenbossen en is het tegelijkertijd onderdeel van hun bescherming. Het behoort tot de ondernemingsverantwoordelijkheid om de biodiversiteit en de integriteit van het ecosysteem van de kurkeikenbossen – een van de grootste CO2-opslagplaatsen ter wereld – voor toekomstige generaties te behouden.
Specificaties
| Breedte (cm): | 19,40 cm |
| Lengte (cm): | 116,40 cm |
| Oppervlaktestructuur: | Reliëfstructuur |
| Fabrikant: | Granorte |
| Serie: | DESIGNTrend |
| Kleur: | Bruin |
| Schaduw: | middel |
| Decor: | Eiken Seashell |
| Legpatroon: | Landhuisvloer |
| Belastingscategorie: | 23, 32 |
| Dikte (mm): | 8,50 mm |
| Verbinding: | Uniclic |
| Legtype: | Klikverbinding |
| Isolatie: | Geïntegreerde isolatie |
| Afschuining/voeg: | zonder afschuining |
| Geschikt voor vochtige ruimtes: | niet geschikt voor vochtige ruimtes |
| warmwatervloerverwarming: | geschikt |
| Leveringsomvang: | 9 stuks per verpakking, komt overeen met 2,03 m² |
| Speciale functies: | Warme voeten, PVC-vrij, Duurzaam kurkoppervlak, Herbruikbaar, 100 % recyclebaar, Antibacterieel |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Granorte |
| Fabrikant | GRANORTE GmbH DEUTSCHLAND |
| Postadres | Nimrodstraße 22, 90441 Nürnberg, Deutschland |
| E-mailadres | info@granorte.de |
| URL naar contactformulier | https://www.granorte.pt/de/kontakt/ |