Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L7100142
Lichtgrijze, gegroefde WPC-terrastegels, set van 11
Perfect voor balkons, comfortabel om op blote voeten over te lopen, 60 x 30 cm
Pakprijs (11 stuk(s)):€ 78,99 Prijs per stuk(s): € 7,18Levertijd: 60-90 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
WPC-terrastegel Ideaal ook voor gebruik in de blotevoetenzone. De combinatie van hout en...meer
WPC-terrastegel
Ideaal ook voor gebruik in de blotevoetenzone. De combinatie van hout en kunststof geeft het terras een hoge kwaliteit, zodat je lang plezier hebt van je terras. Het gegroefde profiel van de terrastegel werkt antislip en zorgt voor een aangenaam loopgevoel. Bij mono-geëxtrudeerde WPC-terrastegels worden de planken met een speciaal extrusieproces vervaardigd en door en door in de massa gekleurd. Hierdoor ontstaat een homogene structuur met een natuurlijke uitstraling die sterk lijkt op echt ruw hout. Tegelijkertijd biedt dit proces een hoge vormstabiliteit en weerstand tegen vocht en temperatuurschommelingen.- Onderhoudsarm
Afgezien van regelmatige reiniging is geen verdere verzorging nodig. - Elegante kleurtoon
De kleur is tijdloos en laat zich goed combineren met verschillende tuinmeubelen. - Eenvoudige plaatsing
De vloer is zeer eenvoudig te leggen en ook weer te demonteren. De tegels zijn gemonteerd op een kunststof draagrooster en worden eenvoudig in elkaar geklikt. - Let op: nieuwe batch
Specificaties
| Fabrikant: | Outgarden |
| Schaduw: | middel |
| Materiaal: | WPC |
| Oppervlakprofiel: | fijn geribbeld |
| Kleur: | Lichtgrijs |
| Leveringsomvang: | 11 tegels |
| Dikte (mm): | 21 mm |
| Breedte (cm): | 30 cm |
| Lengte (cm): | 60 cm |
| Oppervlakbehandeling: | mono-extrudeerd |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Outgarden |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Lichtgrijze, gegroefde WPC-terrastegels, set van 11"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken