- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Big House" incl. groene glijbaan
B x D x H: 203 x 281,5 x 323 cm, incl. 3 ramen, incl. 2,87 m groene glijbaan
Stukprijs adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen "Big House" Prestige Garden
Dit speelhuisje op palen wordt geleverd incl. glijbaan.
- 9 x 9 cm sterke palen
Het speelhuisje op palen is gemaakt van geïmpregneerd grenenhout met profiel en daardoor bijzonder weerbestendig. De stevige staanders van 9 x 9 cm zorgen voor veel stabiliteit, zodat kinderen veilig kunnen spelen. We raden aan het speeltoestel met grondankers in de bodem te verankeren. Het robuuste dak kan naar wens worden afgewerkt met gekleurde dakshingles of een zelfklevende dakbedekking. Bekijk hiervoor ons assortiment accessoires. - Incl. ramen en deelbare deur
Dit houten speelhuisje met veranda heeft twee vaste ramen van kunststofglas in de voorzijde en een naar buiten openslaand raam met luiken in de zijwand. Het raam en de deelbare houten deur zijn voorzien van vingerknelbescherming. Het speelhuisje biedt genoeg ruimte voor meerdere kinderen en kan helemaal naar hun fantasie worden ingericht, bijvoorbeeld met een kinderkeuken. - Platformhoogte 150 cm, inkortbaar tot 120 cm
Het speelhuisje op palen heeft standaard een platformhoogte van 150 cm en kan tijdens de montage door het inkorten van de staanders en de ladder worden verlaagd tot een platformhoogte van 120 cm. De ladder naar het platform is voorzien van ingefreesde treden voor een veilige beklimming. De 62 cm hoge leuning is uitgerust met een afdekplank. - Incl. 150 cm platform en glijbaan
Een 2,87 meter lange "rocli" golfglijbaan is in dit voordeelpakket al inbegrepen en kan aan de voorzijde of aan de zijkant van het 150 cm hoge platform worden gemonteerd. Met een paar eenvoudige handelingen verander je de glijbaan in een spectaculaire waterglijbaan – ideaal buitenspeelgoed voor zomerse dagen. Aan de onderzijde van de glijbaan bevindt zich een aansluiting voor de tuinslang, die je eenmalig met een boorgaatje activeert. De "rocli"-glijbaan bestaat uit drie delen die eenvoudig in elkaar worden geklikt. - Geïmpregneerd hout voor een lange levensduur
Het speelhuisje op palen is gemaakt van geïmpregneerd hout en is daardoor langdurig beschermd tegen weersinvloeden en houtaantasters. Na volledige droging kun je dit speeltoestel naar eigen smaak afwerken met een kleurbeits of verflaag. Bekijk hiervoor ons assortiment accessoires. - Eenvoudige en snelle montage
De gedetailleerde en gemakkelijk te begrijpen montagehandleiding zorgt voor een eenvoudige en snelle montage. - Individueel uit te breiden
Het speelhuisje kan naar wens worden uitgebreid met extra accessoires, zoals een schommelaanbouw, handgrepen of een stuurwiel. Bekijk hiervoor ons ruime accessoires-assortiment voor jouw speeltoestel.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 322,90 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 180 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 129,40 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Breedte (cm): | 180 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Diepte (cm): | 191,90 cm |
| Fabrikant: | Prestige Garden |
| Serie: | Big House |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Basisafmeting (B x D): | B x D: 180 x 129,4 cm (incl. veranda) B x D: 180 x 129,4 cm (zonder veranda) |
| Buitenmaten: | B x D: 202,9 x 281,5 cm (incl. veranda + dakdakoverstek) |
| Platformhoogte: | 150 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Benodigde shingles: | 2 pakketten (optioneel) |
| Dikte van de vloer: | 19 mm |
| Ontwerp van de vloer: | Vloerplanken |
| Aantal palen: | 4 |
| Benodigde paalankers: | 4 stuks (afzonderlijk verkrijgbaar) |
| Paaldikte (cm): | 9 x 9 cm |
| Aantal vensters: | 3 |
| Venster - Apparatuur: | 1 venster met luiken |
| Venster - Apparatuur 2: | 2 vast vensters |
| Leveringsomvang: | Huis op palen Big House, ladder, luiken, gedetailleerde montagehandleiding, glijbaan groen |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Prestige Garden |
| Fabrikant | Toy Trade Holland BV |
| Postadres | Stationsstraat 38, 3881 AD Putten, NL |
| E-mailadres | info@prestige-garden.eu |
| URL naar contactformulier | https://prestige-garden.eu/de/contact/ |
Kinderdromen
groot ding
Toen de Corona-lockdown kwam, heb ik snel gereageerd en dit huisje voor onze kleine besteld. Dat bleek net op tijd, want ook speeltuinen waren gesloten. Na bijna een week stond de expediteur eerder dan verwacht op onze oprit. De bouw duurde ongeveer een dag en hield me bezig. Mijn kleintje overhandigde me enthousiast alle schroeven en keek hoe de hut groeide. Voor de palen heb ik eerder in de tuin balkschoenen in beton gezet, zodat het geheel vrij stabiel staat en er niets wiebelt. Ik heb het opengaande raam niet aan de zijkant maar aan de zijkant van de deur gemonteerd omdat onze kleine (2) ver naar buiten in de schaal wilde leunen, maar dat kan op een later tijdstip worden gewijzigd. Ondertussen worden de luiken zonder enige functie aan de muur geschroefd.