Aanpakkers-deals.
Begin nu aan jouw project en profiteer van tot wel 50% korting.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Dit artikel is momenteel niet beschikbaar!
Artikelnummer L7121108
Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen Funny XXL met zandbak incl. roze glijbaan
B x D x H: 201 x 188 x 303 cm, incl. 2 ramen en bloembak, incl. paarse glijbaan en zandbak
Stukprijs adviesprijsMomenteel niet beschikbaar
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Voordeelpakket geïmpregneerd speelhuisje op palen "Funny XXL" met glijbaan paars en zandbak...meer
Voordeelpakket geïmpregneerd speelhuisje op palen "Funny XXL" met glijbaan paars en zandbak Prestige Garden
Dit speelhuisje op palen met veranda en balkon is een echte blikvanger in je tuin en zorgt bij kinderen voor uren speelplezier in de buitenlucht.
- Extra veel ruimte om te spelen
Dit XXL speelhuisje op palen heeft een overdekte veranda en een groot balkon en is via een houten ladder te bereiken. Binnenin biedt het royale speelhuisje genoeg plek voor bijvoorbeeld een kinderkeukentje of een tafeltje, zodat kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten. - Veilige deur en ramen
Aan de voorkant heeft het speelhuisje een vast raam van kunstglas en in de zijwand een raamuitsparing met luiken en bloembak. Het raam en de tweedelige deur zijn voorzien van vingerknelbescherming, zodat kinderen veilig kunnen spelen. - Stabiele basisconstructie
De basisconstructie bestaat uit profielplanken van geïmpregneerd hout en is daardoor bijzonder weerbestendig. Dankzij de hoogwaardige afwerking is het speeltoestel zeer stabiel en robuust. - Incl. platform van 150 cm, glijbaan en zandbak
In het voordeelpakket is al een golvende glijbaan inbegrepen, die je aan de voorkant of aan de zijkant van het 150 cm hoge platform kunt monteren. Met een paar eenvoudige handelingen verander je de glijbaan in een waterglijbaan. Aan de onderzijde van de glijbaan zit een aansluiting voor de tuinslang, die je met één boorgat kunt activeren. Bij de sets met de glijbaankleuren blauw, geel, groen en rood is een 2,87 meter lange rocli golvende glijbaan inbegrepen. De rocli glijbaan bestaat uit 3 delen die eenvoudig in elkaar worden geklikt. Het set met de glijbaankleur roze bevat een 2,9 m lange tsuri glijbaan. - Naar wens uit te breiden
Dit speelhuisje op palen kan verder worden uitgebreid met een enkele schommel en een grote keuze aan accessoires. Bekijk hiervoor ons ruime assortiment accessoires in onze webshop. - Eenvoudige en snelle montage
Dankzij de gedetailleerde en goed begrijpelijke montagehandleiding is de montage snel en eenvoudig gedaan.
Specificaties
| Nokhoogte / Maximale hoogte (cm): | 303,60 cm |
| Basisafmeting huis - Diepte (cm): | 112,40 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Diepte (cm): | 178 cm |
| Basisafmeting huis - Breedte (cm): | 132,10 cm |
| Basisafmeting huis incl. aanbouwelementen - Breedte (cm): | 201,50 cm |
| Fabrikant: | Prestige Garden |
| Serie: | Funny |
| Leeftijdsadvies: | 3 - 14 jaar |
| Basisafmeting (B x D): | 201,5 x 178 cm (incl. veranda + balkon) 132,1 x 112,4 cm (speelhuis) |
| Buitenmaten: | B x D: 201,5 x 188 cm (incl. veranda + balkon) |
| Platformhoogte: | 150 cm |
| Materiaal: | Hout |
| Houtsoort: | Dennen |
| Oppervlakbehandeling: | druk geïmpregneerd |
| Dikte van de vloer: | 19 mm |
| Ontwerp van de vloer: | Vloerplanken |
| Aantal palen: | 4 |
| Paaldikte (cm): | 9 x 9 cm |
| Leveringsomvang: | Huis op palen Funny XXL, bloembak, luiken, veranda, balkon, gedetailleerde montagehandleiding, glijbaan violet |
Beschikbare downloads:
Fabrikantinformatie
| Merknaam | Prestige Garden |
| Fabrikant | Toy Trade Holland BV |
| Postadres | Stationsstraat 38, 3881 AD Putten, NL |
| E-mailadres | info@prestige-garden.eu |
| URL naar contactformulier | https://prestige-garden.eu/de/contact/ |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Geïmpregneerd houten speelhuisje op palen Funny XXL met zandbak incl. roze glijbaan"
Beoordeling schrijven
Laatst bekeken