Droomtuin-deals:
Tot 50% besparen. Tot 100% jaloezie bij de buren.
- Dagen
- Uren
- Minuten
- Seconden
Artikelnummer L2100546
Plint decor eiken mat Topline, gefineerd en gelakt
B x H: 16 x 40 mm, lengte 240 cm, met clipfrezing, bevestigingsmateriaal als accessoire verkrijgbaar
Stukprijs (2.4 m):€ 13,99 Prijs per m: adviesprijsLevertijd: 4-8 werkdagen
Der Artikel wurde erfolgreich deiner Vergleichsliste hinzugefügt
Specificaties
| Fabrikant: | PROFI |
| Type bevestiging: | Clip montage |
| Schaduw: | donker |
| Materiaal: | Naaldhout |
| Oppervlakbehandeling: | gelakt |
| Kleur: | Bruin |
| Decor: | Eik |
| Lengte (cm): | 240 cm |
| Plintprofiel (B x H): | 16 x 40 mm |
| Plintprofiel - Hoogte (mm): | 40 mm |
| Plintprofiel - Breedte (cm): | 16 mm |
Fabrikantinformatie
| Merknaam | PROFI |
| Fabrikant | Holzland Becker GmbH |
| Postadres | Albrecht-Dürer-Straße 25, 63179 Obertshausen, Deutschland |
| E-mailadres | impressum@holzlandbecker.de |
| URL naar contactformulier | https://www.holzlandbecker.de/kontaktformular |
Lees, schrijf en bespreek beoordelingen...meer
Klantenbeoordelingen voor "Plint decor eiken mat Topline, gefineerd en gelakt"
Beoordeling schrijven
-26% korting
-67% korting
Inhoud
2.4 m
(€ 4,99 / stuk)
€ 4,99
adviesprijs
€ 28,56
Laatst bekeken